Neler Yeni

Redmi 10s mi Redmi 11s mi almalıyım

Yusuf2655

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
note 10s in işlemci daha iyi diyolar ama note 11s inde ekranı daha güzel gibi birde daha hızlı sarj oluyo galiba sizce en mantıklı karar hangisi olur ben genelde pubg oynarım birde video dizi izlerim 2si arasından hangisini tavsiye edersiniz bu arada ikiside 8 128 gb lık model

Murat1611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Murat Öztürk
note 10s in işlemci daha iyi diyolar ama note 11s inde ekranı daha güzel gibi birde daha hızlı sarj oluyo galiba sizce en mantıklı karar hangisi olur ben genelde PUBG oynarım birde video dizi izlerim 2si arasından hangisini tavsiye edersiniz bu arada ikiside 8 128 gb lık model
Oyun için ekran Hz lerine bak sarjada önem ver bende de Xiaomi var pişman değilim kaçak alırsan daha ucuza gelir

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Ömer Aslan
Bir bucuk yıldır note 10s kullanıyorum bi tık ısınması var.Oyun oynayan biri değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Reşit
note 10s in işlemci daha iyi diyolar ama note 11s inde ekranı daha güzel gibi birde daha hızlı sarj oluyo galiba sizce en mantıklı karar hangisi olur ben genelde PUBG oynarım birde video dizi izlerim 2si arasından hangisini tavsiye edersiniz bu arada ikiside 8 128 gb lık model
11S almalısın 10S sıkıntılı bir cihaz. Güncellemeleri yapınca mikrofonu bozuluyor. Kendim aldım iade ettim. İnternette başakalarında da bu sıkıntının olduğunu gördüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

Yusuf2655

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11S almalısın 10S sıkıntılı bir cihaz. Güncellemeleri yapınca mikrofonu bozuluyor. Kendim aldım iade ettim. İnternette başakalarında da bu sıkıntının olduğunu gördüm.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir bucuk yıldır note 10s kullanıyorum bi tık ısınması var.Oyun oynayan biri değilim
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun için ekran Hz lerine bak sarjada önem ver bende de Xiaomi var pişman değilim kaçak alırsan daha ucuza gelir
teşekkürler

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Ömer Aslan
Evet o sorun duzelene kadar cok guncelleme aldı tel akıcı dıye ıade etmedım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,347
Üyeler
150,260
Son üye
insanoglu1
Top Bottom