Neler Yeni

Redmi 9C Formattan Sonra Kasma

Dejour

80+ Bronze
Redmi 9C Telefonum formattan önce cayır cayır çalışıyordu (Hiç Donma kasma yaşamadım) fakat telefonu babama vereceğim format atayım dedim.
Formattan sonra telefon menü de bile kasmaya başladı.Kilit ekranında şifre girerken v.s. baya kasıyor
Cihaz Hepsiburada üzerinden alınma (Kaçak değil) ve 128GB/4GB Android 10 ve MIUI 12.0.5 (Formattan öncede aynı sürümdeydi)
Garantiyemi yollayayım yoksa tekrardan format mı ?
Başka çözümü varmı ?
Şuan Redmi Note 11 aldım (kasma yok ve birdaha format atmam 9c'deki hataya düşmem)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat eski telefonumuda ilk haline nasıl çevirebilirim ?

Yasin Çınar

80+ Bronze
bende de samsung telefon var giriş seviyesi redmi 9c ayarında bende de formattan sonra akıcı gelmemeye başlamıştı sonra düzeldi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
formatı hard reset olarak mı attın yoksa ayarlardan fabrika verilerine sıfırla seçeneğini mi kullandın ? hard reset atarsan güncelleme daha önce yapmış olsan bile yazılım güncelleştirmeleri kısmında bir takım ek güncellemeler olduğunu göreceksin. Kiminin adı güvenlik güncelleştirmesi kiminin adı yan ek paketler vs. vs. kısaca updatecikler diyebiliriz. İşte stabilizasyonu bozan bu güncellemelerin olmaması. Yani 'zaten son sürüm' diyerek güncelleme yapmadıysan başlıca sebep muhtemelen budur. Birde redmi cihazlar sistem uygulamalarının birçoğunu google play aracılığıyla güncelliyor rehber buna örnek. Telefonu sıfırlayıp kurulum yaptıktan sonra ayarlardan sistem güncellemelerini ardından yine ayarlar kısmında sistem uygulamaları güncellemelerini en son google play üzerinden uygulama güncellemelerini yapman gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,310
Üyeler
147,861
Son üye
erdoganaffan
Top Bottom