Neler Yeni

Redmi Note 10 Pro dokunmatik ve aşırı ısınma sorunu

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
Arkadaşlar yeni note 10 pro aldım, telefon nedensizce çok ısınıyor ve kilidi parmak izi ile açınca veya çok ısınınca dokunmatiği çalışmıyor, aldığım kişi ile konuştum, iade veya değ,işim yapabiliriz dedi ama ben bu problemi düzeltebilir miyim merak ediyorum, ne yapabilirim? 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm ve sorun geçmedi

şahin doğan

80+ Platinum
iade ve değişim niye uğraşıyorsun ?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni note 10 pro aldım, telefon nedensizce çok ısınıyor ve kilidi parmak izi ile açınca veya çok ısınınca dokunmatiği çalışmıyor, aldığım kişi ile konuştum, iade veya değ,işim yapabiliriz dedi ama ben bu problemi düzeltebilir miyim merak ediyorum, ne yapabilirim? 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm ve sorun geçmedi
note 10 s var böyle sorunlarla karşılaşmadım

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya

Sagittarius

80+ Silver
Aynı telefonu kullanıyorum biraz ısınıyor evet sana bişi soracam Telefonunun arama kısmına gir *#06# tuşla İmei repair görmüşmü görmemişmi eğer gördüyse zaten İmei-1 boş görünür böyleyse sana bir dosya atacam onu flashlaman gerekecek Eğer İmei vs. her şey yerinde ise sorun donanimsaldir normal bir kullanıcı bunu yapamaz

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Selim
Yurtdışı cihaz ve imei atilmissa sorun yanlış yapılmış imei işleminden dolayı olabilir. Cihaz sürekli şebeke aramaya çalışır ısınır bağlantı stabil olmaz kopar. Normal kullanımda mi ısınıyor?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
Yurtdışı cihaz ve imei atilmissa sorun yanlış yapılmış imei işleminden dolayı olabilir. Cihaz sürekli şebeke aramaya çalışır ısınır bağlantı stabil olmaz kopar. Normal kullanımda mi ısınıyor?
Yurtdışı cihazı ama daha imei atılmadı yani kayıtsız, ısınmaya tamamım ama dokunmatiğin sürekli gitmesi çok problem

Sagittarius

80+ Silver
Yurtdışı cihazı ama daha imei atılmadı yani kayıtsız, ısınmaya tamamım ama dokunmatiğin sürekli gitmesi çok problem
Hocam İmei atilirken genelde Hatalı veya Yanlış modem dosyaları kullandıkları için oluyor şuan kullandığım modem Stabil çalışıyor İmei işlemi gördüyse size o dosyayı atacaktım sorun çözülecekti sorun donanımsal olabilir yurtdışı cihazı derken İmei kısmının şöyle gorunmesi gerekecektir

İmei-2 Dolu olacak İmei-1 Null(Boş olarak görünmesi gerekir ) boyleyse sana Modem dosyasını atarım flashlarsin

Not : Eğer böyle değilse modemi flashlamak cihazı kullanılamaz hale getirebilir bu işlemlerde sizin yapabileceginiz hatalardan biz sorumlu değiliz

IMG_20220804_221955.jpg

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Selim
Aynı cihazdan evde var ve ısınma problemi hiç yaşamadık. MIUI surumunuz nedir? Isı o kadar yükseliyor ki dokunmatik parmağınızı algılayamıyor.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
Hocam İmei atilirken genelde Hatalı veya Yanlış modem dosyaları kullandıkları için oluyor şuan kullandığım modem Stabil çalışıyor İmei işlemi gördüyse size o dosyayı atacaktım sorun çözülecekti sorun donanımsal olabilir yurtdışı cihazı derken İmei kısmının şöyle gorunmesi gerekecektir

İmei-2 Dolu olacak İmei-1 Null(Boş olarak görünmesi gerekir ) boyleyse sana Modem dosyasını atarım flashlarsin

Not : Eğer böyle değilse modemi flashlamak cihazı kullanılamaz hale getirebilir bu işlemlerde sizin yapabileceginiz hatalardan biz sorumlu değiliz

Alıntıyı görüntüle
Hocam imei atma olmadı, şuan yurtdışı kayıtlı. Başka telefona attırdım ve onda gram problem olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,275
Üyeler
140,970
Son üye
Hasan Şahin-4701
Top Bottom