Neler Yeni

Yardım Redmi Note 13 Pro alınır mı? (12/512)

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bütçe
15000
Aslında Android'den sıkıldığım için IOS'a geçmek istiyordum ama iPhone 12'nin 26k iPhone 11'in ise 25k olduğunu görünce vazgeçtim sırf IOS için bu kadar para bayılamam.
Herhangi bi oyun oynamayacağım sadece Clash Of Clans bağımlılığım var o kadar. Onun dışında depolama çok önemli zaten 512 GB bana yeter de artar, telefonda ram ve işlemci konusundan anlamam. Kamerası da üzmesin yeter, ürün fotoğrafları çekip sosyal medyaya ekleyeceğim. Bir de 4G versiyonun da 4K 30 FPS var mı yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son olarak Akakçe'den kabaca listeleme yapıp bu 4 telefonu Epey'de karşılaştırdım. Bunlar'a pek ısınamadım hâlâ gözüm Redmi Note 13 Pro'da.
Karşılaştırma

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doruk
Aslında Android'den sıkıldığım için IOS'a geçmek istiyordum ama iPhone 12'nin 26k iPhone 11'in ise 25k olduğunu görünce vazgeçtim sırf IOS için bu kadar para bayılamam.
Herhangi bi oyun oynamayacağım sadece Clash Of Clans bağımlılığım var o kadar. Onun dışında depolama çok önemli zaten 512 GB bana yeter de artar, telefonda ram ve işlemci konusundan anlamam. Kamerası da üzmesin yeter, ürün fotoğrafları çekip sosyal medyaya ekleyeceğim. Bir de 4G versiyonun da 4K 30 FPS var mı yok mu?

Son olarak Akakçe'den kabaca listeleme yapıp bu 4 telefonu Epey'de karşılaştırdım. Bunlar'a pek ısınamadım hâlâ gözüm Redmi Note 13 Pro'da.
Karşılaştırma
a35 al rerdmiye asla bulaşma ben olsam yinede apple alırdım

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit

Karşılaştırma
Depolama çok önemliyse Redmi alma kaç gh hafızalı alırsan al "diğer dosylar, sistem dosyaları (sistemden ayrı olarak) gibi zımbırtılarla" hafızaları doluyor silemiyorsunda. Yetmezmiş gibi alakasız yerlerde uygulama değil telefon reklam gösteriyor.

Bu mesaj Redmi 11 Pro ile yazılmıştır.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
a35 al rerdmiye asla bulaşma ben olsam yinede apple alırdım
Depolama çok önemliyse Redmi alma kaç gh hafızalı alırsan al "diğer dosylar, sistem dosyaları (sistemden ayrı olarak) gibi zımbırtılarla" hafızaları doluyor silemiyorsunda. Yetmezmiş gibi alakasız yerlerde uygulama değil telefon reklam gösteriyor.

Bu mesaj Redmi 11 Pro ile yazılmıştır.
Yorumlarınız için teşekkürler, Note 13 Pro'nun incelemelerine bakarken biraz karışık bakıyordum yani hem 5G modeline hem 4G modeline. Sadece 4G modelinin incelemelerine bakınca alasım gelmedi gerek tasarım gerekse 4K video kaydı alamamasından. Note 8 bile 4K 30FPS çekebiliyorken note 13 Pro'nun 1080P 60 FPS çekmesi çok saçma.
Şuan A54/55 veya S22'ye bakıyorum, dünden beridir de uyumuyorum beynim eridi.

Top Bottom