Neler Yeni

Öneri Xioami Redmi Note 12 Pro Alınır Mı ?

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
Xioami Redmi Note 12 Pro Alınır Mı ? 8/256
Başka öneriniz var mı ? Samsung veya Xioami tercihimdir.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Bence a54

OldSins07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Salih
Çoğu cihazda şebeke problemi oluyormuş bende teyzeme telefon alacakken Vatan firmasındakiler öyle söylemişti acaba bize samsung aldırmak için yalan söylediler mi acaba diye arkadaşlarıma da sordum onlarda bunu doğruladı. Bu yüzden bizde Samsung A34 aldık memnunuz.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
kaçak mı alıcaksın normal mi kaçak alıcaksan mantıklı kaçak almayacaksan hiç mantıklı değil şebeke problemi vs yok bu arada kaçakçılar sattığı için düzgün emai atamayanlar yüzünden oluyo

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A54 bütçemi aşıyor. A34 nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaçak mı alıcaksın normal mi kaçak alıcaksan mantıklı kaçak almayacaksan hiç mantıklı değil şebeke problemi vs yok bu arada kaçakçılar sattığı için düzgün emai atamayanlar yüzünden oluyo
Orijinal yurt içi alacağım.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
A54 bütçemi aşıyor. A34 nasıl

Orijinal yurt içi alacağım.
hocam honor x9a 5g alabilirsiniz ekrana önem veriyorsanız bu fiyat bandındaki en iyi ekrana sahip

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam honor x9a 5g alabilirsiniz ekrana önem veriyorsanız bu fiyat bandındaki en iyi ekrana sahip
Ebeveyn (öğretmen) telefonu olacak Bu yüzden alan önemli en az 256 olsun istiyor

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam ben şuan yurtdışı aldım 5G versiyonununu ve kullanıyorum Adıyaman gibi bir şehirde olmama rağmen hat sıkıntısı sadece köy vb yerlerde oluyor onun dışında bir sıkıntısı yok. Ayrıca Vodafone kullanıyorum onunla da alakalı olabilir

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semih
Hocam aktif olarak kullanıyorum. Şebeke sorununa şöyle örnek verebilirim, Note 8 Pro'da 5 çizgi çeken yerde Note 12 Pro 2 veya 3 çizgi çekiyor. Biraz rahatsız edici bir durum ancak çok takılmıyorum ben ( her cihazda olan bir şey değil sanırım ayrıca her zamanda olmuyor ).Onun haricinde 120 hz amoled ekran olması artılarından.Parlaklık seviyesi gayet iyi. Pili gayet güzel gidiyor ama ileride nasıl olacak muamma.. Ben memnunum tavsiye ederim bu fiyata.

Ekler

• Snapchat-95325881.jpg
    Snapchat-95325881.jpg
    2.2 MB · Hit: 26
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak Güven
İzmirde xiominin mağazası yok diye gösteriyo ama hilltownda yok mu

Hocam aktif olarak kullanıyorum. Şebeke sorununa şöyle örnek verebilirim, Note 8 Pro'da 5 çizgi çeken yerde Note 12 Pro 2 veya 3 çizgi çekiyor. Biraz rahatsız edici bir durum ancak çok takılmıyorum ben ( her cihazda olan bir şey değil sanırım ayrıca her zamanda olmuyor ).Onun haricinde 120 hz amoled ekran olması artılarından.Parlaklık seviyesi gayet iyi. Pili gayet güzel gidiyor ama ileride nasıl olacak muamma.. Ben memnunum tavsiye ederim bu fiyata.
şebeke sorunu çok önemli 3 senedir a30 kullanıcısıyım annemin kıytırtık reederi çekerken ben 3 senedirmobil veri meydanlar dışında kullanamıyom

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
Samsung A54 aldık yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Biz bikaç ay öncesi anneme almıştık note 12 pro ve 108mp kamerası ile fotoğrafları da iyi çekiyor özellik bakımından iyi ekran yenileme hızı 120hz depolama alanı falan gayet yeteeli bi şarzı annem yeterli bulmuyor hep güç tasarrufunda kullanıyor ama bence yeterli 5000mah, şebeke sıkıntısı da yok bizim modelde şansa mı bilmem hat genelde 4 5 diş çekiyor hepsiburadadan almıştık yanlış hatırlamıyorsam, genel olarak gayet memnun öneririz.
Konuyu biraz geç görmüşüm kusura bakmayın 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,280
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom