Neler Yeni

redmi telefon nasıldır

lores123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Şengöl
forumlarda gezindiğim ve gördüğüm sürece redmi telefonun yazılımsal olarak sıkıntılı olduğunu ve reklam çıkartıp ileride donma kasmaya vs sebep oldugunu gordum. ayrıca arayüzde kastığını söyleyenler de var . dayım ve halam redmi kullanıcısı açıkcası bizim aile xiaomi markasını seviyor gibi babam mi6 kullanıyor gayet sevmiştim kullandıgım oldu halam ve dayım redmi marka telefon kullanıyorlar ve onların telefonlarını bizzat incelediğimde reklam veya donma kasma göremedim yeni de almadılar telefonu halam 2 yıl önce aldı dayım ne zaman aldı bilmiyorum ama yeni değil. asıl konuya gelicek olursam sizce redmi marka telefon almalı mıyım kafama redmi note 10 pro var sizce sıkıntı çıkarır mı almalı mıyım çok güzel bi ürün gibi geldi bana redmi note 10 pro yorumlarınız nelerdir.

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
android samsung dışı önermiyorum cok cektirdi diğer markalar. size bir dost tavsiyesi samsung dışı android markalardan asla telefon almayın 1 sene poco x3 pro kullandım wild rift oynarken telefon birden kapandı açılmadı. 2 tamirciye verdim ikiside yapamadı büyük ihtimal parçalarıda çalmışlardır. gidip donanım olarak bir tık düsüğünü alın ama samsung alın. aynı sorun arkadasımın x4 telefonunda oldu kapanıp açılma olayları. su an realme c55 var buda menüde gezerken bile ısınıyor yok abi ya iphone alıp önüne bakacaksın yada bu poco Xiaomi realme redmi gibi markalardan uzak duracaksın samsung alacaksın.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
ben her yerde insanları uyarıyorum birini bile aydınlatmış olsam ne mutlu bana. teknik servis arkadasın yanına ne zaman gitsem masada poco, Xiaomi ve redmi dolu. bu telefonlar kağıt üstüne iyi donanımlı gibi duruyor ama 1 sene sonra kafayı yemeye başlıyor. mesela çoğu telefoncu poco görünce tamire bile almıyor adamlar yılmış. Samsung dışı Android telefon almayın. hatta size durumun daha vahim halinden bahsedersem poco gibi yerlere mail atınca sizi takıp geri dönmüyorlar sikayetimvar da poco arızalarına bakın birine bile cevap vermemişler

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
ben her yerde insanları uyarıyorum birini bile aydınlatmış olsam ne mutlu bana. teknik servis arkadasın yanına ne zaman gitsem masada poco, Xiaomi ve redmi dolu. bu telefonlar kağıt üstüne iyi donanımlı gibi duruyor ama 1 sene sonra kafayı yemeye başlıyor. mesela çoğu telefoncu poco görünce tamire bile almıyor adamlar yılmış. Samsung dışı Android telefon almayın. hatta size durumun daha vahim halinden bahsedersem poco gibi yerlere mail atınca sizi takıp geri dönmüyorlar sikayetimvar da poco arızalarına bakın birine bile cevap vermemişler
Reis 2-2.5 yıldır Poco X3 Pro kullanıyorum 1 sorun bile yaşamadım desem

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
android samsung dışı önermiyorum cok cektirdi diğer markalar. size bir dost tavsiyesi samsung dışı android markalardan asla telefon almayın 1 sene poco x3 pro kullandım wild rift oynarken telefon birden kapandı açılmadı. 2 tamirciye verdim ikiside yapamadı büyük ihtimal parçalarıda çalmışlardır. gidip donanım olarak bir tık düsüğünü alın ama samsung alın. aynı sorun arkadasımın x4 telefonunda oldu kapanıp açılma olayları. su an realme c55 var buda menüde gezerken bile ısınıyor yok abi ya iphone alıp önüne bakacaksın yada bu poco Xiaomi realme redmi gibi markalardan uzak duracaksın samsung alacaksın.
Aynısı resmen, x3 pro 6/128 mavi di wild rift oynarken uçtu powere basılı tutunca beyaz led yanıp sönüp duruyordu, araştırdım işlemci lehim bnağlantısı eriyormuş hocam, Xiaomi almayın veya başka dallar. 5-6 bin liraya se 2020 bulunabilir beğenilmez ise 2.elde hala 10kya iphone 11ler var. samsung tarafında S20/1 FE SD iyi gider.

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
forumlarda gezindiğim ve gördüğüm sürece redmi telefonun yazılımsal olarak sıkıntılı olduğunu ve reklam çıkartıp ileride donma kasmaya vs sebep oldugunu gordum. ayrıca arayüzde kastığını söyleyenler de var . dayım ve halam redmi kullanıcısı açıkcası bizim aile xiaomi markasını seviyor gibi babam mi6 kullanıyor gayet sevmiştim kullandıgım oldu halam ve dayım redmi marka telefon kullanıyorlar ve onların telefonlarını bizzat incelediğimde reklam veya donma kasma göremedim yeni de almadılar telefonu halam 2 yıl önce aldı dayım ne zaman aldı bilmiyorum ama yeni değil. asıl konuya gelicek olursam sizce redmi marka telefon almalı mıyım kafama redmi note 10 pro var sizce sıkıntı çıkarır mı almalı mıyım çok güzel bi ürün gibi geldi bana redmi note 10 pro yorumlarınız nelerdir.
Redmi note 10s kullanıyorum 7 ay oldu herhangi önemli bir sorun yaşamadım özellikle bataryası iyi dayanıyor yazılımsal olarak küçük sıkıntılar olabiliyor bazen kapatıp açınca düzeliyor.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Xiaomi ve iPhone den başka iyi marka tanımamam Samsung bana göre berbat marka
Tabi senin cihazn sağlam kimsenin sorun yaşaması uygun değil maksimum 60 fps pubg alan telefonlarınız var diye şagomi babadır diye milledi yanıltıyorsunuz acıyorum... Telefonun paket doğrulayıcısında bile reklam var ya şaka gibi :ROFLMAO:

serkanxa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
serkan
xiaomi redmi modelleri rebook oluyor la gece uyurken beş para etmez pocolardan gerçekten çok şikayet duydum
Hocam
Tabi senin cihazn sağlam kimsenin sorun yaşaması uygun değil maksimum 60 fps PUBG alan telefonlarınız var diye şagomi babadır diye milledi yanıltıyorsunuz acıyorum... Telefonun paket doğrulayıcısında bile reklam var ya şaka gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi senin cihazn sağlam kimsenin sorun yaşaması uygun değil maksimum 60 fps PUBG alan telefonlarınız var diye şagomi babadır diye milledi yanıltıyorsunuz acıyorum... Telefonun paket doğrulayıcısında bile reklam var ya şaka gibi :ROFLMAO:
Evt xiaomi berbat cihazları var serisine baglı redmi serisi fiyat performans olarak nitelindire bilirsinsiz

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
Aynısı resmen, x3 pro 6/128 mavi di wild rift oynarken uçtu powere basılı tutunca beyaz led yanıp sönüp duruyordu, araştırdım işlemci lehim bnağlantısı eriyormuş hocam, Xiaomi almayın veya başka dallar. 5-6 bin liraya se 2020 bulunabilir beğenilmez ise 2.elde hala 10kya iphone 11ler var. samsung tarafında S20/1 FE SD iyi gider.
aynı kral wr oynarken birden kapandı arkadas var benim teknik servis adam bana direkt bu telefonu alırken bana neden sormadın bunlardan bıktık biz dedi. ben gerçekten üzülüyorum insanlara hevesle donanıma aldanıp alıyorlar sonra sonuc ortada. ha arada bozulmayan cıkıyor senelerce kullananlar ama istisnalar kaideyi bozmaz.

Son düzenleme:

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
5 harf kullanacağım. çünkü androidde tercih bu kadar net. S20 FE

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri