Neler Yeni

REDRAGON K568 DARK AVENGER İNCELEME

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
Bugün sizlere benim de kullandığım bu mekanik klavye den bahsedicem öncelikle klavyemiz Mavi switchlerden oluşuyo , Bunun yanı sıra tüm işletim sistemleriyle uyumlu olması , ergonomik dizayn , çift enjeksiyon . 12 multimedya tuşu , 18 farklı renk çeşitliliği 9 renk ataması yapabilirisiniz ve aynı zamanda full RGB. Fiyat konusuna gelirsek piyasada en ucuz bulduğum 300 tl bence gayet iyi bir fiyat. piyasada Kırmızı switch üretilmiyo bu modelin ve yurtdışında buna F/P klavye olarak geçiyor satışlarında çok büyük patlamalar yaşandı.

1625739295218.png

ve biraz sesli bunun yanı sıra odada biri varsa rahatsız olabilir bu modelin bilek desteği yok zaten bu fiyata bilek desteği bekleyemessin bunun yanı sıra TKL bir klavye yani NUMPAD bölümü yok yani ne anlama geliyo bir bakıma masanızda çok az yer kaplıyor
FN + F1 Medya yürütücüyü açma
FN + F2 Ses kısma
FN + F3 Ses yükseltme
FN + F4 Sessiz
FN + F5 Durdurma ( video gibi )
FN + F6 Ön izleme
FN + F7 Oynat/Duraklat
FN + F8 Sonraki Parça
FN + F9 E- Posta
FN + F10 Ana sayfa
FN + 11 Hesap makinesi
FN+ 12 Arama

1625739847292.png

İsterseniz bu modelin Rainbow hali var o daha ucuz tek farkı rainbow olması özellikten hiç bir şekilde kısma yok sadece zevk meselesi. Arkasına gelirsek mat kaplama dokuya sahip üst sınıf ABS malzemeden yapılmıştır su geçirmez yapıya sahip, çizilmez bir yapıyada. Aynı zamanda 50 milyonda tıklamaya sahiptir. metaldir. Teknik Özellikler Kasa Boyutları: 357.4x156.5x5x38.4 mm Kablo Uzunluğu: 180cmKlavye Anahtarları: OUTEMU Optical BLUE SWICTHUSB Konektörü: USB 2.0Kablo: Fiber örgülü kablolama. Malzeme: ABS standart anahtar. 9 arka ışık modeli Tüm çakışmayan anahtarlar; ayarlanabilir lazer kazınmış chiclet tuş başlıkları.

1625741667797.png

Son düzenleme:

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Avolay

80+ Gold
Bugün sizlere benim de kullandığım bu mekanik klavye den bahsedicem öncelikle klavyemiz Mavi switchlerden oluşuyo , Bunun yanı sıra tüm işletim sistemleriyle uyumlu olması , ergonomik dizayn , çift enjeksiyon . 12 multimedya tuşu , 18 farklı renk çeşitliliği 6 renk ataması yapabilirisiniz ve aynı zamanda full RGB. Fiyat konusuna gelirsek piyasada en ucuz bulduğum 300 TL bence gayet iyi bir fiyat. piyasada Kırmızı switch üretilmiyo bu modelin ve yurtdışında buna F/P klavye olarak geçiyor satışlarında çok büyük patlamalar yaşandı.

Alıntıyı görüntüle

ve biraz sesli bunun yanı sıra odada biri varsa rahatsız olabilir bu modelin bilek desteği yok zaten bu fiyata bilek desteği bekleyemessin bunun yanı sıra TKL bir klavye yani NUMPAD bölümü yok yani ne anlama geliyo bir bakıma masanızda çok az yer kaplıyor
FN + F1 Medya yürütücüyü açma
FN + F2 Ses kısma
FN + F3 Ses yükseltme
FN + F4 Sessiz
FN + F5 Durdurma ( video gibi )
FN + F6 Ön izleme
FN + F7 Oynat/Duraklat
FN + F8 Sonraki Parça
FN + F9 E- Posta
FN + F10 Ana sayfa
FN + 11 Hesap makinesi
FN+ 12 Arama

Alıntıyı görüntüle
İsterseniz bu modelin Rainbow hali var o daha ucuz tek farkı rainbow olması özellikten hiç bir şekilde kısma yok sadece zevk meselesi. İncelemem burda bitmiştir okuyan herkese teşşekür ediyorum.
Ne zamandır kullanıyorsun?

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Avolay

80+ Gold
Top Bottom