Neler Yeni

🔥İndirim Regal 4K 58" 147 Ekran Tv 10.499₺🔥🔥

kerimavrs

80+ Silver

Regal 147 Ekran Tv en ucuzu 14k piyasada :)

Screenshot_2023-11-07-19-18-17-481_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,753
İsim
göksel yurtcan
REGAL ben olsam almazdım vestelin bile alt markası bildiğim kadarıyla kaliteli ürünler üretmiyor kendileri

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,753
İsim
göksel yurtcan
Kaç defa kullandınız hocam bu ürün mağazada 17k internette en ucuzu 14k garantili cihaz resmi satici satiyor
ben markayı yorumladım marka kalitesiz olduğunu düşüyorum kalitesiz bir markanın kaliteli ürün çıkarma ihtimali nedir ? ben satıcıyla veya fiyatla alakalı bir şey demedim

kerimavrs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben markayı yorumladım marka kalitesiz olduğunu düşüyorum kalitesiz bir markanın kaliteli ürün çıkarma ihtimali nedir ? ben satıcıyla veya fiyatla alakalı bir şey demedim
Kalitesiz dediğiniz marka şuan migros teknosa vatan dahil her yerde en çok satılan marka bilginiz olsun 😁

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,753
İsim
göksel yurtcan
Kalitesiz dediğiniz marka şuan migros teknosa vatan dahil her yerde en çok satılan marka bilginiz olsun 😁
en çok satılması kalitesiz olduğu gerçeğini ne zamandan beri değiştiriyor ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,753
İsim
göksel yurtcan
Haklisin iphonede kalitesizdi.
dostum ne alaka a101den aldığın klavyede çok satılıyor teknosa vatan dediğin markalarında milleti kazıklamak için getirdiği saçma sapan ürünler çok satılıyor burada önemli olan panel, malzeme, arayüz kalite ve uzun kullanımda ne olacağı ki bu televizyonun paneli muhtemelen çnin mahselerinde üretilmiştir gözünü seven adam bunu alacağını sanmam

Hydranoid

80+ Bronze
Dostum senin mantığınla gidersek Casio Rolexten daha kaliteli. Veya RTX 4060 4090dan daha kaliteli. Her yerde satılıyor olması ürünün kalitesini göstermez Le Cola her Bimde var on kereden fazla içmişliğin var mı en son Coca Cola ve Pepsiyle fiyat farkı çok iyiydi ama bir Allahın kuru Le Cola almıyor çünkü çok yavan bir tadı var 10 bine 4K tv almak çok aşırı güzel ama yüksek çözünürlük o kadar mükemmel bir şey değil birinci eksisi 4K yayın yapan izleyeceğiniz kanal yok ikinci eksisi ise bu ekranlarda çok kolay iz kalıyor ghosting diye ağlıyorsunuz ya bu ekranda direkt sahne geçiyor o pikseller hâlâ bir önceki sahnenin silüetini verebiliyor. REGAL İÇİN KONUŞMUYORUM YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK İÇİN KONUŞUYORUM. Fiyat iyi çözünürlük iyi sen bu markanın satıcısı veya temsilcisi değilsin isteyen alsın isteyen almasın deyip geçmen daha mantıklı bence yine de sen bilirsin yiyin birbirinizi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
REGAL ben olsam almazdım vestelin bile alt markası bildiğim kadarıyla kaliteli ürünler üretmiyor kendileri
evet öyle gerçektende evde bi kaç parça regal ürün var ve memnun değiliz. Ben olsam paramı böyle bi üründe değerlendirmezdim

Semix59

80+ Silver
10 sene öncesinde ailemin almış olduğu regal televizyon hala içeride çalışıyor :D Ama yeni modelleri ne kadar kalitelidir bilemem.

sako.TPZ

80+
Kaç defa kullandınız hocam bu ürün mağazada 17k internette en ucuzu 14k garantili cihaz resmi satici satiyor
Ürünün pahalı olması veya mağazalarda satılması iyi olduğu anlamına gelmiyor eminim ki ürün hakkında tek bildiğin 58" ve 4k olması..

Top Bottom