Neler Yeni

Facebook Reklam verme erişimi güvenlik nedenleriyle kısıtlandı!!

Merhabalar,

Facebook, hiçbir sebep yokken önce göz takip cihazı için öne çıkarayım diye verdiğim ücretten sonra topluluk kurallarını ihlalden hesabımın reklamını iptal etti.
Sonra da reklam verme erişimi güvenlik nedenleriyle kısıtlandı diye hata verip duruyor.
Gerçek kimliği mi de defalarca yükledim ve hiçbir şekilde kabul etmiyor.

2345.png

Facebook'ta reklam ücreti ödediğim ürün ''göz takip cihazı'' yani başka nasıl bir kuralı ihlal ettim de böyle oldu çok saçma bir şey gerçekten.
İsmim kart bilgilerimle farklıydı diye ''yeniden'' ismimi gerçek ismimle kayıt ettim ve tekrar denedim yine ne yaptıysam hesabımın reklam olayını çözemedim.

Amacım ''whatsap, telegram, instagram, facebook messenger'' gibi platformalara ''chatbot'' eklemekti.
Normal şartlarda çok kolay bir işlem ama sırf bu facebook yüzünden hiçbir işlem yapamıyorum.
Sürekli ''Sohbet botunuz için ortamı ayarlıyoruz'' şeklinde bir ibare görüyorum ve loading gibi üç nokta yanıp yanıp sönüyor.

Ben telegrama kurban olayım ya 1 dakikada chatbotu kurdum hiçbir sorun çıkmadı.
Mükemmel çalışıyor ama facebook'un saçma ***** politikaları yüzünden 2 gündür uğraşmadığım test etmediğim durum kalmadı.

Şimdi ben ne yapmalıyım? Bu facebook hesabımın reklam olayını açmayacak belli ki.
Başka seçeneklerim neler acaba? Yeni hesap ya da abimin kardeşimin adına mı açayım, annem babam adına mı açayım, nasıl yapayım?
Reklam hesabı için kimlik vs kısıtlanmadan önce nasıl yapmalıyım? Konuyla ilgili arkadaşlardan ''tecrübelerinden'' dolayı ''ücretine mukabil'' destek almak isterim.

Konuyu çözebilirsek gerçekten çok memnun olacağım.
Teşekkürler.

Top Bottom