Neler Yeni

Resident Evil 4 Alınır Mı?

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Berat Erkuş
Resident Evil 4 almayı düşünüyorum ama Elden Ring ile arasında kaldım ama daha önce souls türünde Sekiro oynadım ve zorlanıp bıraktım sizce hangi oyunu tercih etmeliyim?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Resident Evil 4 almayı düşünüyorum ama Elden Ring ile arasında kaldım ama daha önce souls türünde Sekiro oynadım ve zorlanıp bıraktım sizce hangi oyunu tercih etmeliyim?
Şimdi RE: 4 dehşet bir oyun fakat bittiği zaman dönüp yüzüne bir daha bakacağını düşünmüyorum, ancak bir kaç sene geçmiş olması lazım, tekrar oynaman için. Fakat Elden Ring seni bir bağlar oyuna 1000 saatini bile gömersin.

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Berat Erkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi RE: 4 dehşet bir oyun fakat bittiği zaman dönüp yüzüne bir daha bakacağını düşünmüyorum, ancak bir kaç sene geçmiş olması lazım, tekrar oynaman için. Fakat Elden Ring seni bir bağlar oyuna 1000 saatini bile gömersin.
Çok zor mu hiç souls oynamadım Sekiro dışında

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok zor mu hiç souls oynamadım Sekiro dışında
Yani bende oynamadım fakat sekiro kadar zor değil deniyor. Siz bir alıp bakın, zor gelirse iade eder RE: 4 alırsınız.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Metehan
Sekiro ve Elden Ring aldım ikisini de saldım belli zaman sonrasında. Souls oyunları öyle 500-600 saat gömmen için delisi olman lazım. Eğer Sekiro alıp keyif alamadıysan R.E almak daha mantıklı

TahinPekmez

80+ Silver
hayatımda oynadığım ve oynarken zevk aldığım harika bir oyundur Re4 remeake.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom