Neler Yeni

🔥İndirim Revenge Class 1 RGB Fanlı Çarpraz Led Ön Panel Gaming Oyuncu Kasası 689'TL

Kankam süper indirimler paylaşıyorsun ama bir öğrenemedin orada kocaman mor ünlemle avantajlı ürün bazı kuponlar geçersizdir yazıyor bunu görüyorsan bil ki hiçbir kupon geçerli değil kuponla daha ucuza gelmeyecek yani alacak arkadaşların dikkatine. Bir de satıcının bilgi düzeyi çok ilginç :D ürün fotoğrafında iki farklı versiyon var birinde psu tünelle beraber altta diğerindeyse üstte soru cevapta adam bunu sormuş psu konumunu satıcı güç kaynağı yok demiş :D Naysla beraber 590a falan gelir
oraya bakma sen her kupon geçmiyor ama çoğu geçiyor şans benim birçok siparişim o dediğin şekilde yazan ürünler alakası yok n11^'deki müşteri hizmetleri sallıyor bunları

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,624
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Desteklenen Anakartlar : Mikro ATX / Mini ATX / ATX
Panel Girişleri : 2 Adet USB2.0 , 1 Adet USB3.0 , Audio
Harddisk Girişi : 2 Adet SSD , 1 Adet HDD
Ürün Boyutu : 350 x 185 x 410mm
Kasa İçi : 310 x 185 x 410mm
Malzeme : ABS Plastik - Akrilik Panel
Fan Yuvası : 4 Adet ( 3 Adet Önde , 1 Adet Arkada)
Fan Sayısı : 1 Adet
CPU Max Yükseklik : 150mm
Kasa cok matx durmuyo mu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence yanlıs yazmıslar kasa matx , ya da resim yanıltıcı

Bozo47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Dozdar Aydoğan
200 lira fazla verir zoko flan alirim buna bu para verilmez.

Bozo47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Dozdar Aydoğan
altı üstü kasa niye verilmesin? neyini gördün anlamadım adamlar indirim yapıyor ona laf indirim yapmıyor ona laf nedir bu ön yargı sizdeki anlamış değilim harbiiii
Niye verilmesin? matx+psu ustte dandik malzemesi var revengeyi aldığım için biliyorum parmaginla bukersin o derece kalitesiz rgb yazıyor Rainbow geliyor, arastirsan daha iyisini bulursun vardir hatta n11de çok fazlasida var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan

Kupon+nays ile yarı fiyatına alabilirsiniz
Kupon kullanılmıyor bu ürüne.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye verilmesin? matx+psu ustte dandik malzemesi var revengeyi aldığım için biliyorum parmaginla bukersin o derece kalitesiz rgb yazıyor Rainbow geliyor, arastirsan daha iyisini bulursun vardir hatta n11de çok fazlasida var.
Mesh olmaması da büyük dezavantaj. 500 TL bandına nays ile geliyor o şekilde alınabilir ama ryzen gibi veya yüksek tdpli sistemler için alınmaz.

Top Bottom