Neler Yeni

Rezalet Türkçe Kullanımı ve Gereksiz Mesaj Skandalı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Gereksiz mesaj dediğiniz mesajlar konu dışında, eğlence kategorisindeki mesajlar.

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Treyarch ,bu kadar kafa takmana gerek yok diyorum.

• Üzgün
Reaksiyonlar: Tera

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,764
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
@Treyarch @Mehmet Yılmaz kurallar kısmına baktığımız zaman en üstte yazan metin :
Forum içinde Türkçe yazım kurallarına uymanız bizim için önemli! ama "de, da" ayır "nokta" koy gibi şeyleri zorunlu yapmıyoruz, çünkü forum kültürü yardımlaşma ve muhabbettir. Bir üyemizin bilgisayarı bozulunca o heyecanla forumumuza gelip süper bir imla kuralı ile konu açmasını beklemek haksızlık olur. Belli başlı gerekli yazım kurallarına uyun yeter.
umarım bir daha böyle bir konu açmazsın
hakarete gelecek olursak kendime etmişi sanane yani

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sana katılmıyorum bunların çoğu ufak tefek hatalar büyük hatalar da olabilir ekran görüntüsü almak yerine raporlayarak bize "gerçekten" de yardımcı olmak istediğinizi gösterebilirsiniz. Bugün Türkçe'nin en iyi kullanıldığı foruma gidin mutlaka yazım yanlışlarını bol bol görürsünüz hatta arama çubuğuna küfür yazın küfür de görürsünüz.

Burası bir forum Türkçemiz önemli ama "SEO için üyelerimizin acil durumlarda çözüm bulması adına süper bir Türkçe kullanmalarına dikkat etmiyorum büyük hatalar yapmayıp yaptığı hataları da farkedip editlemesi yeterli.

Bu tür konuları açmayın gereksiz, forum bu forum budur sokak ağzı da olur meclis ağzı da hepsi olur.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom