Neler Yeni

RGB Bağlantısını yapamıyorum?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda

Sharkoon RGB-LIT-100 USB 3.0 RGB ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa​

Öncelikle herkeze merhaba. Kasamın RGB bağlantılarında birşeyleri yanlış yapıyorum. Kasayı bilenler bilir ön tarafında camının üzerinde RGB si var, kasanın yan tarafında camın psu nun üst kısmında şerit rgb ledi var ve arka çıkış fanıda rgb. Bu üçünün bağlantısını kasanın kendi içinde montajlı olan RGB kontrolcüye taktım. Anakarta baglantıya gerek kalmadan reset tuşuyla rgbleri kontrol etmemize olanak saglayan bir kasa. Reset tuşum çalışıyor ama RGB lerin kontrolünü yapamıyorum ve hiç daha renkleri açamadım. Bütün fanlar çalışıyor. reset tuşu çalışıyor ama RGB ler açılmıyor veya kontorlünü yapamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

thefraude

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Arda Dönmez

Öncelikle herkeze merhaba. Kasamın RGB bağlantılarında birşeyleri yanlış yapıyorum. Kasayı bilenler bilir ön tarafında camının üzerinde RGB si var, kasanın yan tarafında camın psu nun üst kısmında şerit RGB ledi var ve arka çıkış fanıda RGB. Bu üçünün bağlantısını kasanın kendi içinde montajlı olan RGB kontrolcüye taktım. Anakarta baglantıya gerek kalmadan reset tuşuyla rgbleri kontrol etmemize olanak saglayan bir kasa. Reset tuşum çalışıyor ama RGB lerin kontrolünü yapamıyorum ve hiç daha renkleri açamadım. Bütün fanlar çalışıyor. reset tuşu çalışıyor ama RGB ler açılmıyor veya kontorlünü yapamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
kasan rainbow olabilir

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasan rainbow olabilir
Öyleyse bile ben bu bağlantıları yanlış yaptım herhalde bunu nerden öğrenebilirim ?? Renklerı kontrol edemıyorum açamıyorum bile yani bir bağlantıyımı yanlış yaptım bilemiyorum. :/

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda

thefraude

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Arda Dönmez
Sen harbi sıkıntılısın ya bu forumda olmaman gerek senin
asıl sen sıkıntılsıın dostum ben sadece burada örnek veriyorum ve bu seni ilgilendirmez ben senin ile muhattap bile değilim

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Gerçekten öyle :) Ben ne yazmışım kendisi ne demiş :D
Kasa incelemelerini izledin mi da çekmiş bir kaç kanal daha çekmiş orada detaylı bilgi veriyorlardı kurulum hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

asıl sen sıkıntılsıın dostum ben sadece burada örnek veriyorum ve bu seni ilgilendirmez ben senin ile muhattap bile değilim
Zaten bir maymun muhatabım olamaz... Kasanın adında bile RGB ibaresi var hemde 2 defa bilmediğin konulara yazma ban yersin

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Kasa incelemelerini izledin mi da çekmiş bir kaç kanal daha çekmiş orada detaylı bilgi veriyorlardı kurulum hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bir maymun muhatabım olamaz... Kasanın adında bile RGB ibaresi var hemde 2 defa bilmediğin konulara yazma ban yersin
RGB bağlantısını anlatan bir video yok bu kasanın çok araştırdım bulamadım.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Ben araştırıp sana özelden atıcağım bu arada kasa kitapçığına baktın mı
Baktım hatta sitesindende indiriliyor kitapçık ona denk gelirsen diye söyleyim dedim. Kitapçıkta deyinmiş ama ordan hiçbirşey anlamadım bilgim ve tecrübem ona yetmiyor herhalde :(

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++a

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Varlık

Öncelikle herkeze merhaba. Kasamın RGB bağlantılarında birşeyleri yanlış yapıyorum. Kasayı bilenler bilir ön tarafında camının üzerinde RGB si var, kasanın yan tarafında camın psu nun üst kısmında şerit RGB ledi var ve arka çıkış fanıda RGB. Bu üçünün bağlantısını kasanın kendi içinde montajlı olan RGB kontrolcüye taktım. Anakarta baglantıya gerek kalmadan reset tuşuyla rgbleri kontrol etmemize olanak saglayan bir kasa. Reset tuşum çalışıyor ama RGB lerin kontrolünü yapamıyorum ve hiç daha renkleri açamadım. Bütün fanlar çalışıyor. reset tuşu çalışıyor ama RGB ler açılmıyor veya kontorlünü yapamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevingüç
güç kablosuna gelen kabloyu taktınmı ?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
güç kablosuna gelen kabloyu taktınmı ?
Kasayı paramparça edicem az kaldı. Dostum Kasanın ön camındaki RGB sinin kablosu kontrolcüye baglandı. Kasanın yar tarafındaki RGB şeridinin kablosu kontrolcüye baglandı. Kasanın arka RGB fanının kablosu kontrolcüye baglandı. Kontrolcüde güç kablosuyla PSU ya baglandı. Güç ile ilgili bir sorun yok. Fanlar çalışıyor fanlar sadece kontrolcüye baglı. Sorun RGB ler çalışmıyor. Bu kasada Reset tuşuyla kontrol ediliyor ama reset tuşuna uzunda bassam tek tek de bassam hiç yanmadı RGB ler.

Top Bottom