Neler Yeni

Riot 4. kez 3. parti yazılım banı attı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Arslan
Arkadaşlar iyi günler, Riot şirketine ait olan Valorant oyunundan 4. kez 3. parti yazılım banı yedim 4 kere hesabım kısıtlandı. Büyük bir şirkette home office yazılımcı olarak çalışıyorum ve bu bilgisayarda bulunan her uygulama mecburiyetle olarak ücretli kısaca crackli uygulama bulunmamakta.

Maalesef v*jinam bulunmadığından (Bir kaç gün önce instagram da görmüştüm kızın birinin banını yanlışlıkla atıldığını belirtim açmışlardı ama konu erkeğe gelince aynı potansiyeli göstermiyorlar.) riot ticketta hangi uygulamayı 3. parti yazılım olarak görüyorsunuz dediğim zaman bana ctrl+v yazılarını atıyorlar.

Windows Defender, Kepesky(1 yıllık ücretli üyelik) bu 2 virüs programında hiç bir şekilde tehdit oluşturacak dosya çıkmadı. Ve her ay bilgisayarı formatlıyoruz şirket zorunluluğu yüzünden. En son 2 hafta önce formatladım.

Kullandığım yazılım programları ise DreamWeaver ve Microsoft Visual Code + Microsoft MySQL

Bu durum cidden can sıkmayı başladı sanırsam Riotu dava edeceğim bu konu mahkemeye düşer mi bilgisi olan cevaplarsa teşekkür ederim.

Ekler

• resim_2023-02-01_185206517.png
    resim_2023-02-01_185206517.png
    40.4 KB · Hit: 54
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,935
Üyeler
151,478
Son üye