Neler Yeni

riot games ve outlook hesap etkinliği sorum var

merhaba arkadaşlar 2.3 gün önce outlook hesabım yanlış şifre denemeleri yüzünden kilitlenmişti ve hesabımı bütün güvenlik adımlarını sağlam bir şekilde açtım adım adım

2 dogrulamalı telefon ve 2. eposta hesabı bagladım
hiçbir veri onayı izin vermedim
windowsum modlu reklam izleyici windows parametreleri devre dışı konum eposta tarzı şeyler

2 gün önce ss te attıgım gibi hergün düzenli farklı ip farklı konumlardan şifre denemeleri yapılıyordu ve farkettikten sonra yukarıdaki adımları uygulamadım

2 gün normaldi girip baktıgımda bu diğer ss te gözüken çin baglantılı eposta eşitleme başarısız oldu girişi var ayda 1 sefer oluyor geçmiş oturum açma etkinliklerim altta gözükenler gibi hergün giriş denemesi vardı artık yok email birincil adımı değiştirdim sorun çözüldü

lakin rastgele konumların sebebi belli bir pc yada pcler kripto programlarıyla aylarca yıllarca kombinasyon deniyor belli aralıklarda
hesabım bu arada 24 yıllık eposta baya eski ve kimbilir hangi site verdi bu hacker grupları yada veri madencilerine tahmin etmem imkansız

lakin rastgele olmayan düzenli çin konumlu ayda bir eposta eşitleme girişini anlayamadım biraz kurcalaıktan sonra Riot games e baglı oldugunu gördüm ve verdiğimiz izinlerde yazanlar ssteki gibi
kısaca şüpelendiğim e possta eşitleme işlemi riot games tarafındanmı yapılıyor yoksa hala epostamı kurcalayan birilerimi var

yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler aydınlatırsanız sevinirim

ek not ilk sste yazan birincil eposta adresimi görüntüleyebilen bir yazı var ve birincil adımı değiştireli 2 gün oluyor nerdeyse bu bağlamda riotgames diyebilirmiyim emin değilim yinede

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-05-25 202604.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-25 202604.png
    61.3 KB · Hit: 19
  • asd.png
    asd.png
    48.7 KB · Hit: 14
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,450