Neler Yeni

Öneri Rise of the Tomb Raider Oynama Vakti Geldi mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,938
İsim
MehmedVII
bulmacalı oyunlardan nefret ederim, fiyatı ucuzmuş alsam oynayabilir miyim sence :D
Oynanır. Müthiş oyun.
Oyunu ben de geçen sene içinde oynadım ve beklentimin üzerinde bir oyunla karşılaştım. Üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen oynanabilirlik, görseller ve akışı hiç de fena değildi. Bu sene içinde de diğer oyununu bitiricem, her sene bi' tanesini bitirmek kafi bence, diğer türlü sıkabilir. :LOL:
1 yıl aradan sonra kendinizi oyuna aç hissediyorsanız oynayabilirisniz. Ben üç oyunu da ardına ardına oynamak gibi bir hata yapmıştım ve özellikle son oyunu bitirene kadar canım çıktı.
oynanır ben bidaha oynayacağım tatilde 2013 olanla shadow of tomb raider i shadow aşırı beğendim bir hikayeli oyun beni 2/3 saatin üstünü tek seferde görmezdim ama bu oyunda 4/5 saat oynadığımı hatırlıyorum oyun çok iyi (bulmacalara beynim yetmedi ytden baktım)
Oyna oyna güzel oyundur, tüm seriyi bitirdim ben.
Evet oynanabilir. Ben geçenlerde 2013 olanı tekrar bitirdim hala taş gibi oyun bence
Evet rise of ve shadow of the tomb raider oynanmalıdır.
Oynanır güzel, bulmaca kısmında takılırsan yt den bakarsın.
Bugün 4-5 saat oynadım. Önceki oyundaki gibi gidebildiğim her yere girdim upgrade ile gidilecek yerlerin fotosunu çekiyorum daha sonra gidecem. Yeni mekanikleri baya sevdim ama eşya toplama işi baya tekrara düşüyor ve combat önceki oyuna göre baya azalmış gibi geldi bana. Önceki oyunda hiç tekrar etme olayı yoktu. Ama grafikler muazzam

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,375
İsim
Hacı
Bugün 4-5 saat oynadım. Önceki oyundaki gibi gidebildiğim her yere girdim upgrade ile gidilecek yerlerin fotosunu çekiyorum daha sonra gidecem. Yeni mekanikleri baya sevdim ama eşya toplama işi baya tekrara düşüyor ve combat önceki oyuna göre baya azalmış gibi geldi bana. Önceki oyunda hiç tekrar etme olayı yoktu. Ama grafikler muazzam
Bide shadow u oynasan üff 🤣

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom