Neler Yeni

Yardım Rival 3 Genleşme/Çatırdama Sorunu

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
6-7 saat mouse ile temas etmedikten sonraki ilk temas edişimde sanki genleşmiş gibi çıtırdamalar oluyor. İlk temas anında oluyor bu. Sonrasında olmuyor.

Mesela kullanmayı bıraktım akşam diyelim, sabah uyanınca yine aynı şey oluyor. Ya da sabah oynadım, akşam tekrar oluyor.

Sürekli devam eden bir şey değil ama sinirimi bozdu açıkçası. Bir çözümü var mıdır acaba? Yoksa malzeme kalitesi yüzünden mi olur?

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
6-7 saat mouse ile temas etmedikten sonraki ilk temas edişimde sanki genleşmiş gibi çıtırdamalar oluyor. İlk temas anında oluyor bu. Sonrasında olmuyor.

Mesela kullanmayı bıraktım akşam diyelim, sabah uyanınca yine aynı şey oluyor. Ya da sabah oynadım, akşam tekrar oluyor.

Sürekli devam eden bir şey değil ama sinirimi bozdu açıkçası. Bir çözümü var mıdır acaba? Yoksa malzeme kalitesi yüzünden mi olur?
Hmmm merak ettim bende
200₺ ye alinan kablolulardansa, adi ustunde 200₺ birak olsun :D

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hmmm merak ettim bende
200₺ ye alinan kablolulardansa, adi ustunde 200₺ birak olsun :D
Aslında çok dert edilecek bir şey değil ama ucuz mouse da kullandım, gaming olmayan bir mouse'u 5 sene de kullandım böyle bir şey başıma gelmemişti.

Bir de Steel Series,
"Hiper Dayanıklı Materyaller Mühendislik harikası, en iyi kalite polimer aşınma ve yıpranmaya dayanıklı, hafif 77g ağırlık el yorgunluğunu azaltır."
şeklinde açıklıyor ürünü.

Yani insan da haklı olarak bu tür sorunların olmamasını bekliyor.

Garantiye göndersek acaba ilgilenirler mi onu düşünüyorum. Her zaman olan bir sorun olmadığı için belki tespit bile edemezler. :unsure:

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
Aslında çok dert edilecek bir şey değil ama ucuz mouse da kullandım, gaming olmayan bir mouse'u 5 sene de kullandım böyle bir şey başıma gelmemişti.

Bir de Steel Series,

şeklinde açıklıyor ürünü.

Yani insan da haklı olarak bu tür sorunların olmamasını bekliyor.

Garantiye göndersek acaba ilgilenirler mi onu düşünüyorum. Her zaman olan bir sorun olmadığı için belki tespit bile edemezler. :unsure:
bence gönder aynı mouseu zamanında kullandım hiçbir sorun yaşamadım

Freix

80+ Bronze

Bence garantiye ğonder çünkü montaj yerleri tam oturmuyordur ileride komple mouse tablası ayrılabilir, tıklamada sorun varsa switchler tam oturmamış olabilir garanti her zaman en iyisidir bence gönder.

Top Bottom