Neler Yeni

🔥İndirim Rivero Kapüşonlu Sweatshirt 80₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
naylon mu yapma ya kumaş değil mi aldım 2 tane neyse işte falan giyerim artık 80 liraya da bulunmaz
naylon ve petrol artığı olan plastikten üretilen kumaş sağlığa zararlı terletir ve terleyince vücutta tahrişe yol açabilir çoğunluğu pamuk olan ürünleri tercih edin en az %60 pamuk olan

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
.
naylon ve petrol artığı olan plastikten üretilen kumaş sağlığa zararlı terletir ve terleyince vücutta tahrişe yol açabilir çoğunluğu pamuk olan ürünleri tercih edin en az %60 pamuk olan
Reis bende 2 tane almıştım dediğin gibiyse giymem

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
.
kanka sana kalmış giyip giymemek teri emmeyen bir kumaş terleyen biriysen hiç tavsiye etmem koku yapar
Reis derimizi tahriş falan eder mi? ucuza aldık diye sevinirken sağlımızdan olmayalım 2 tane sweet eksik olsun sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
Reis derimizi tahriş falan eder mi? ucuza aldık diye sevinirken sağlımızdan olmayalım 2 tane sweet eksik olsun sıkıntı yok
biraz alerjiyle alakalı ama özellikle terleyince direk vücuda temas eden polyester kumaş kaşıntı sonrasında tahrişe yol açar internete polyesterin zararı yazarsan kanser,kısırlık vs gibi bir çok sıkıntıya yol açtığını görebilirsin

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
.
biraz alerjiyle alakalı ama özellikle terleyince direk vücuda temas eden polyester kumaş kaşıntı sonrasında tahrişe yol açar internete polyesterin zararı yazarsan kanser,kısırlık vs gibi bir çok sıkıntıya yol açtığını görebilirsin
Az önce sipariş verdim iptal edebilirmiyim peki daha gelmeden kargoya verilmeden
Mesaj otomatik birleştirildi:

sipariş iptalini bastım hocam :D
İptali verdim hocam sağolun bilgilendirme için :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
.
polyester bir çok kıyafette kullanılır bu arada ucuz olduğu için ama en azından %60 pamuk olsa hem sağlık açısından hem gün içinde rahat olmak için iyi olur özellikle iç çamaşırda pamuğa dikkat edelim :)
Tamamdır reis sağol sağlığımız 80 liralık sweet den daha değerli eksik olsun

Top Bottom