Neler Yeni

RK61 dururken Razer Blackwidow V3 aldım. HELPSSS

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
2-3 hafta önce corsair k68'den rk61'e geçtim ancak anladım ki %60 klavyeler bana göre değilmiş ''. ,'' yaparken zorlanıyorum, yukarı aşağıya basıp duruyorum. İade süreci de zor olacağından ne yapsam bilmiyorum belki 2. elden elimden çıkarırım. İndirimde RAZER BLACKWIDOW V3 TE aldım. TKL olduğu için en azından yazı yazmada vs daha kolay olur diye düşünüyorum. Ancak v3 te de switchler hissiyat vs nasıldır acaba. Memnun kalan var mıdır

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Kullanıyorum, Green switch en sesli switchtir. Kaliteli daktilo diyebiliriz. Hissiyat güzel.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanıyorum, Green switch en sesli switchtir. Kaliteli daktilo diyebiliriz. Hissiyat güzel.
maviden de mi beterdir.. bir kaç videosunu izledim ama sanki videolarda çok belli olmuyor gibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
maviden de mi beterdir.. bir kaç videosunu izledim ama sanki videolarda çok belli olmuyor gibi

Kaliteli sesli :D. Hani böle rahatsız edici gibi değil. İlk başta bi tuhaf gelir sonra alışırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
2-3 hafta önce corsair k68'den rk61'e geçtim ancak anladım ki %60 klavyeler bana göre değilmiş ''. ,'' yaparken zorlanıyorum, yukarı aşağıya basıp duruyorum. İade süreci de zor olacağından ne yapsam bilmiyorum belki 2. elden elimden çıkarırım. İndirimde RAZER BLACKWIDOW V3 TE aldım. TKL olduğu için en azından yazı yazmada vs daha kolay olur diye düşünüyorum. Ancak v3 te de switchler hissiyat vs nasıldır acaba. Memnun kalan var mıdır
Bu fiyata Fnatic streakler var şuan gg wp

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
link paylaşabilirsen siparişi iptal edip bunu alabilirim inceledikten sonra sorun yok .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom