Neler Yeni

İnceleme Addison KP-5005 Klavye Bilek Desteği İncelemesi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Amazondan aldığım bilek desteğini incelemek istiyorum. Şahsen fiyat performans buldum ürünü. Almak isteyen arkadaşlar varsa 150 TL civarı şuan Amazon üzerinde. Ben kuponla aldım lakin Trendyol üzerinde 128 TL şuan. Pek bir beklentim yoktu ancak dokusu plastik olmasına rağmen yumuşak ve güzel geldi. Elit bir hissiyat verdi doğrusu. Bu fiyata üzmez. İşinizi görür. Bir deri bilek desteğine ya da jel bilek desteğine 700-800 TL vermektense bunu tavsiye ederim. Uzun uzun incelemeyeceğim ama kısaca önereceğim bir bilek desteği. Razer Blackwidow V3 TKL klavyeme tam uyumlu oldu. Bir süre bilek desteksiz klavye kullandım bunu kullanınca biraz rahatlama geldi bileğime. Önceden hep üst kısımda boşta kalıyordu biraz ve uzun kullanımda ağrıtıyordu.

Ürün Bilgisi ve Görselleri:

368x70x13mm boyutlarına sahip. TKL klavyeler için uygundur. Kaymaz kauçuk bir tabanı vardır. Yumuşak elit hissiyatlı bir dokuya sahiptir.

bb76118e-19be-43da-bf56-9c0c89f56204.jpeg

1709805963873.png

Artıları:
Fiyat performans olması, dokusu yumuşak olması. Kaymaz taban olması.

Eksikleri:
Yazın biraz üst kısmı terleme yapabilir. Solma yapabilir biraz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Marka Adidas çakması gibi 😀

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka Adidas çakması gibi 😀
Marka biraz öyle gözüküyor. Kuponumu kullanmak için yer arıyordum. Bunu alayım bari dedim. Beklediğimden daha iyi çıktı. Hissiyatı yeter kısacası. Kupon kullanamayan arkadaşlar varsa onlara belki yardımcı olur.

Top Bottom