Neler Yeni

Rocket League Ekran Kartını Kullanmıyor

tunazadeeq

80+ Bronze
Rocket League %100 işlemci kullanıp hiç ekran kartı kullanmıyor nasıl çözücem bunu

Bor4

80+ Bronze

Bor4

80+ Bronze

Bor4

80+ Bronze

ConquerorXIV

80+ Gold

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ekran kartı ,işlmei ,ram ,depolama belirtmen gerekir bu tür konularda anca o zaman yardımcı olabiliriz.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü sağtık > nvdia denetim masası >3D ayarların yönetilmesi >program ayarları >(programlar arasından rocket leaugue bulun yoksa ekle ye tıklayıp ordan bulup seçin) >Bu grafik ayarı için tercih edilen grafik işlemci seçeneğini otoamtik yerine yüksek performanslı nvdia işlemcisi olarak değiştirin ve kaydetin. Oyuna birde bu şekilde girmeyi deneyin

sorun düzelmez ise birkaç ayar daha yapabiliriz ama ondan önce işlemci ekran kartı ram sıcaklık değerlerini oyundaki halini bir görsel olarak paylaşsanız daha iyi olur

tunazadeeq

80+ Bronze
Masaüstü sağtık > nvdia denetim masası >3D ayarların yönetilmesi >program ayarları >(programlar arasından rocket leaugue bulun yoksa ekle ye tıklayıp ordan bulup seçin) >Bu grafik ayarı için tercih edilen grafik işlemci seçeneğini otoamtik yerine yüksek performanslı nvdia işlemcisi olarak değiştirin ve kaydetin. Oyuna birde bu şekilde girmeyi deneyin
öyle bir seçenek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_122.png

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
bu program için ayaları belirleyin kısmında tercih edilen güç yönetim modu isimli bir ayar var ,onu maksimum perfomansı tercih et olarak değiştirin

tunazadeeq

80+ Bronze
bu program için ayaları belirleyin kısmında tercih edilen güç yönetim modu isimli bir ayar var ,onu maksimum perfomansı tercih et olarak değiştirin
oyuna girip deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi değişiklik yok sorun devam ediyo

Top Bottom