Neler Yeni

Rockstar'ın GTA 6 paylaşımından sonra oyun firmaları kopya çekti

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,326
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Aslında kopya denemez dikkat çeksin diye dedim ama kaynağı bırakıyorum bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?
1701626751994.png

TİTAN.

80+ Platinum
Aslında kopya denemez dikkat çeksin diye dedim ama kaynağı bırakıyorum bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Alıntıyı görüntüle

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle

Ben bu oyunun istenilenleri karşılayacağına inanmıyorum.
Nedne mi?
Cidden artık aşırı ütopik şeylere gitmeye başladı beklentiler bunun Rockstarın sessizliği ve bilgilerin sızıntılar yoluyla olmasının da etkisi var ancak Rockstar için 2 yol var.
1-tüm bu beklentileri karşılayıp yerini korur hatta yükseltir
2-iyi bile olsa beklentileri karşılayamaması ise üstüste 2. başarısızlık olarak dönüp büyük bir düşüş yaşayabilirler ancak dediğim gibi iyi veya kötü olması değil mesele mesele beklentiler bence aşırı uçlara çıktı ve düşecek neredeyse

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,326
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bu oyunun istenilenleri karşılayacağına inanmıyorum.
Nedne mi?
Cidden artık aşırı ütopik şeylere gitmeye başladı beklentiler bunun Rockstarın sessizliği ve bilgilerin sızıntılar yoluyla olmasının da etkisi var ancak Rockstar için 2 yol var.
1-tüm bu beklentileri karşılayıp yerini korur hatta yükseltir
2-iyi bile olsa beklentileri karşılayamaması ise üstüste 2. başarısızlık olarak dönüp büyük bir düşüş yaşayabilirler ancak dediğim gibi iyi veya kötü olması değil mesele mesele beklentiler bence aşırı uçlara çıktı ve düşecek neredeyse
Enis Kirazoğlu'nun da dediği gibi bir sürü oyuncu var hepsinin beklentisi farklı ve bunlar kitleler haline gelip farklı beklentilere girmeye başladı.
Bu oyun aynı anda hiç kimsenin beklentisin karşılamayacak. Sadece Rockstar'ın "genel" diye düşündüğü kitleyi tatmin edecektir.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Enis Kirazoğlu'nun da dediği gibi bir sürü oyuncu var hepsinin beklentisi farklı ve bunlar kitleler haline gelip farklı beklentilere girmeye başladı.
Bu oyun aynı anda hiç kimsenin beklentisin karşılamayacak. Sadece Rockstar'ın "genel" diye düşündüğü kitleyi tatmin edecektir.
cidden az daha bilgi vermeselerdi herhalde bu beklentiler ne olurdu tahmin edemiyorum bence hata rockstarda.
Bir bilgilendirme yapması biraz daha şekillendirebilirdi bizi ama bakalım salıyı bekliyoruz

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,326
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cidden az daha bilgi vermeselerdi herhalde bu beklentiler ne olurdu tahmin edemiyorum bence hata rockstarda.
Bir bilgilendirme yapması biraz daha şekillendirebilirdi bizi ama bakalım salıyı bekliyoruz
Ben şahsen GTA'yı teması için seviyorum. Benim tek derdim bir açık dünya oyunun atmosferinde kaybolabilmek. GTA 5 bunu sağladı ancak eskidi artık modlarla bile kurtarmıyor. Hatta 2 derdim var 2.si optimize olabilmesi. Parası neyse vermeye razıyım tek isteğim 3060'ı üzmeyecek performans alabilmek.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,311
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Ben şahsen GTA'yı teması için seviyorum. Benim tek derdim bir açık dünya oyunun atmosferinde kaybolabilmek. GTA 5 bunu sağladı ancak eskidi artık modlarla bile kurtarmıyor. Hatta 2 derdim var 2.si optimize olabilmesi. Parası neyse vermeye razıyım tek isteğim 3060'ı üzmeyecek performans alabilmek.
3060 ile sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum şahsen

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,326
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,326
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
1440p olabilir ama 1080p daha ağır basıyor sanki
Hocam 3060 zaten 1080p kartı ama ben bütçe gereği monitör de uyguna gelince 2k aldım ve gözüm ona alışınca oyunları 1080p oynamamak için her şeyden kısıyorum takıntı oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,748
Üyeler
146,788
Son üye
inanclothbrok
Top Bottom