Neler Yeni

Yardım Router Nedir? Nasıl Kurulum Yapılır?

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

35 Mbps Vodafone Fiber kullanıyorum, şuan bu konuyu açarken bile internet koptuğu için 4.5G ile yazıyorum.

Huawei HG255S modem verdiler kurulum sırasında ve bu çok problemli bir modem.

Bu yüzden Xiaomi 4A GIGA 1200Mbps Router aldım fakat modem olmadan işe yarıyor mu bilmiyorum.

Router gelince HG255S modemi Vodafone' a geri versem, routerı kurabilir miyim?

Evimize 1 adet internetli kablo geliyor, routerın WAN portuna taksam oradan WİFİ ile telefondan, laptoptan bağlansam diye düşündüm fakat bu router bu ihtiyacımı karşılar mı?

Squex

80+ Silver
Merhaba,

35 Mbps Vodafone Fiber kullanıyorum, şuan bu konuyu açarken bile internet koptuğu için 4.5G ile yazıyorum.

Huawei HG255S modem verdiler kurulum sırasında ve bu çok problemli bir modem.

Bu yüzden Xiaomi 4A GIGA 1200Mbps Router aldım fakat modem olmadan işe yarıyor mu bilmiyorum.

Router gelince HG255S modemi Vodafone' a geri versem, routerı kurabilir miyim?

Evimize 1 adet internetli kablo geliyor, routerın WAN portuna taksam oradan WİFİ ile telefondan, laptoptan bağlansam diye düşündüm fakat bu router bu ihtiyacımı karşılar mı?
4A Giga kablosuz olarak fazla iyi değil diye biliyorum. Kurulumunu yapmak için vodafondan internet kullanıcı adını ve sifreni talep etmen gerek. O bilgileri paylaşıyorlar mi bilmiyorum ama mesela Superonline paylaşmıyor Vodafone da paylaşmıyor olabilir.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4A Giga kablosuz olarak fazla iyi değil diye biliyorum. Kurulumunu yapmak için vodafondan internet kullanıcı adını ve sifreni talep etmen gerek. O bilgileri paylaşıyorlar mi bilmiyorum ama mesela Superonline paylaşmıyor Vodafone da paylaşmıyor olabilir.
Yorumlarına baktım iyiydi, vodafone paylaşıyor diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumlarına baktım iyiydi, vodafone
Modem olmadan tek başına kullanabiliyor muyum bunu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,750
Üyeler
152,322
Son üye
Baunn
Top Bottom