Neler Yeni

Çözüldü✓ ROYAL KLUDGE RK61 ALINIR MI?

TheSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
deniz altun

Squex

80+ Silver
Yurtdışından 430 liraya RGB kablosuz versiyonu alınabiliyor sırf Türkçe dizilim diye 500 lira tek renk ışığa vermek mantıklı değil

TheSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
deniz altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışından 430 liraya RGB kablosuz versiyonu alınabiliyor sırf Türkçe dizilim diye 500 lira tek renk ışığa vermek mantıklı değil
Haklısın ama rgb gözümü çok yoruyor tabi yine tek renk kullanabilirim, korkum yurtdışından aldığım zaman klavyeye bir şey olursa garanti vs daha zor ve vergisiyle uğraşmak istemiyorum.

Squex

80+ Silver
Haklısın ama rgb gözümü çok yoruyor tabi yine tek renk kullanabilirim, korkum yurtdışından aldığım zaman klavyeye bir şey olursa garanti vs daha zor ve vergisiyle uğraşmak istemiyorum.
Uğraşmak istemiyorsan al
Sorun çıkmaz yurtdışından alırsan vergi ödemeden de alabilirsin klavyeyi hem. Ben de yurtdışından almıştım. Vergi ödemeden 450 liraya 10 güne alabilirsin

TheSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
deniz altun
Uğraşmak istemiyorsan al
Sorun çıkmaz yurtdışından alırsan vergi ödemeden de alabilirsin klavyeyi hem. Ben de yurtdışından almıştım. Vergi ödemeden 450 liraya 10 güne alabilirsin
vergi ödemeden nasıl alıcağım? biraz araştırdım ancak düzgün bir açıklama bulamadım yardımcı olabilir misin ?

Squex

80+ Silver
vergi ödemeden nasıl alıcağım? biraz araştırdım ancak düzgün bir açıklama bulamadım yardımcı olabilir misin ?
Banggood üzerinden alacaksın.
Satın alırken BGRATON kodunu ve yeni üyelik kuponunu kullan ve kargo yolunu Türkiye Direk posta olarak seç. 450 lira tutuyor böyle alınca

TheSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
deniz altun
Banggood üzerinden alacaksın.
Satın alırken BGRATON kodunu ve yeni üyelik kuponunu kullan ve kargo yolunu Türkiye Direk posta olarak seç. 450 lira tutuyor böyle alınca
Dediğin gibi BGRATON kodunu ve üyelik kuponu ile 415tl oluyor. Ancak aklımda iki soru var klavyeden kaynaklı bir problem çıkınca ne yapabilirim? birde gümrük parası vs bir şey ödemem gerekmiyor dimi direkt postayı seçince?

Squex

80+ Silver
Dediğin gibi BGRATON kodunu ve üyelik kuponu ile 415tl oluyor. Ancak aklımda iki soru var klavyeden kaynaklı bir problem çıkınca ne yapabilirim? birde gümrük parası vs bir şey ödemem gerekmiyor dimi direkt postayı seçince?
Kargo yolunu Türkiye direkt posta sectin mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantisi olmuyor yurtdisindan alinca sanirim

Uğraşmak istemiyorsan al
Vergi ödemeyerek değil. Vergisi ödenmiş şekilde alıyorsun.

TheSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
deniz altun
Senin tercihin eğer RGB ye ihtiyacın yoksa tek renk alabilirsin.
Ama klavyenin rengini beyaz seç çünkü siyahin ışığı çok kötü duruyor
Zaten beyaz olduğu için istiyorum siyah gerçekten kötü duruyor.

Vergi ödemeyerek değil. Vergisi ödenmiş şekilde alıyorsun.
Ek olarak gümrükte ödeme yapılıyor mu?

Zaten beyaz olduğu için istiyorum siyah gerçekten kötü duruyor.

Ek olarak gümrükte ödeme yapılıyor mu?
Eğer Direct Mail olarak seçerseniz vergisini satın alma bölümünden ödemiş olacağınızdan tekrar vergi ödemezsiniz ve gümrüğe takılmaz.
1627396378474.png

Top Bottom