Neler Yeni

Çözüldü✓ rtx 2060 kartım durduk yere bozuldu (Bozulmamış)

Can...

80+ Platinum
arkadaşlar rtx 2060 asus dual evo kartım durduk yere bozuldu oyundaydım valoda maç arıyordu sonra sıyah ekran oldu bırde narkadaşların ses falan gıttı oyunudna gıttı bende ust tuştan reset attım pc ye sabah 1 kez daha olmuştu ama şimdi kart tamamen gitti sanırsam rx6500xt yı takıyorum goruntu var rtx 2060 taktım goruntu yok kart gg oldu nasıl olabılıyor durduk yere

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bilmiyorum ama umarım garantisi vardır . psu kötü markaysa kısa devre vs gibi bir etken olabilir.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilmiyorum ama umarım garantisi vardır . psu kötü markaysa kısa devre vs gibi bir etken olabilir.
Vardı ama sahibinden güvende ile almıştım hazır sistemden çıkma garantiye gidince aldığım kişinin adresine yollarlar diye korkuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair spec delta rgb 550 w kasa var ne gariptir ki geçen günde ryzen 5 5500 işlemcim bozuldu

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barış Kızılkoca
Hocam siz de ne bahtsız bedevi biriymişsiniz. Servisi arayın gönderimi nereye yaparsınız veya gönderim yerini değiştirebilir miyim diye sorun. Eğer Vatan Bilgisayar gibi bir yerden alım sağlanmışsa ve onlar gönderirse tekrar mağazaya teslim ediliyor diye biliyorum, onu bir araştırın. İyi ki AMD kartınızı satmamışsınız.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Vardı ama sahibinden güvende ile almıştım hazır sistemden çıkma garantiye gidince aldığım kişinin adresine yollarlar diye korkuyorum

Corsair spec delta rgb 550 w kasa var ne gariptir ki geçen günde ryzen 5 5500 işlemcim bozuldu
taşındım vs yeni ev adresim burası falan diyin gönderin garantiye zaten başka şansınız da yok bütçeniz varsa psu yu da değiştirin üst üste bu kadar bozulma bana mantıksız geldi.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
taşındım vs yeni ev adresim burası falan diyin gönderin garantiye zaten başka şansınız da yok bütçeniz varsa psu yu da değiştirin üst üste bu kadar bozulma bana mantıksız geldi.
banada psu kesın

Göndersem şuan çok büyük sıkıntı ürün adamların sitede stokta yok bunlar bana kalkıp ta fatura da rtx 2060 2250 tl gözüküyor o parayı ödemeye kalkacaklar o nasıl olcak
Çünkü ürün stokta yok değişim olmaz

Son düzenleme:

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Gtx 760 vardı. Tamamen aynı sorundan gitti. çip arızası dendi.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
istersen bi bilgisayarcıya götür o da olmazsa böyle garanti gibi olan teknik servisler var ekran kartı falan tamir ediyorlar fiyatları ne kadardır bilmiyorum ama kurtarabilirsin geçmiş olsun giderken psunu da götür onu kontrol etme şansı varsa
bir de corsair psu vs550 cv550 mi ona baksana üstünde yazıyordur vs olanların sorunlu olduğunu duymuştum

Can...

80+ Platinum
istersen bi bilgisayarcıya götür o da olmazsa böyle garanti gibi olan teknik servisler var ekran kartı falan tamir ediyorlar fiyatları ne kadardır bilmiyorum ama kurtarabilirsin geçmiş olsun giderken psunu da götür onu kontrol etme şansı varsa
bir de corsair psu vs550 cv550 mi ona baksana üstünde yazıyordur vs olanların sorunlu olduğunu duymuştum
Cv550 bu modelde değil o

Yok tamire hayatta kart vermem randıman alınmıyor çöp oluyor kart adam akıllı

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Hocam “amd’den bıktım” konusunu açan siz değilmiydiniz ya 😀 servise göndermeyi deneyin olmazsa tamirciye götürün yine olmazsa geçmiş olsun.

Can...

80+ Platinum
Top Bottom