Neler Yeni

RTX 2060 VENTUS Fan ve AfterBurner'daki Şüphe

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Merhabalar,

Aşağıdaki Afterburner programındaki sıradan bir görüntü fakat SS'de bulunan MEM Mhz'si ara ara 7.000 oluyor. ( Şuanda 405 olan )
1622145178289.png

Bilgisayarı daha önce çalıştırdığımda fan sesi vs de gelmemişti. Dikkat etmedim fakat sanırım fanlar çalışmıyordu. Şu an anladığım kadarıyla fanlar tam güçte çalışıyor. Bunu nasıl halledebilirim? Ben fanların sıcaklık artarsa çalışmasını istiyorum.

Bilgisayarı yeni aldım ve ilk defa kullanım için açtım. DA-5

Blackberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berkay Küçük
Dostum selam biraz konu dışı olacak ama sistem geldiğinde bios güncel miydi?

alex jensen

80+ Silver
Merhabalar,

Aşağıdaki Afterburner programındaki sıradan bir görüntü fakat SS'de bulunan MEM Mhz'si ara ara 7.000 oluyor. ( Şuanda 405 olan )
Alıntıyı görüntüle

Bilgisayarı daha önce çalıştırdığımda fan sesi vs de gelmemişti. Dikkat etmedim fakat sanırım fanlar çalışmıyordu. Şu an anladığım kadarıyla fanlar tam güçte çalışıyor. Bunu nasıl halledebilirim? Ben fanların sıcaklık artarsa çalışmasını istiyorum.

Bilgisayarı yeni aldım ve ilk defa kullanım için açtım. DA-5
fan speed %29da ekran kartı ile ilgili olmayabilir dragon centerdan kasa fanı ve işlemci fanını kontrol et

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

alex jensen

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Ben ne yaparsam yapayım hız düşmüyor. Düşüyor gözüküyor fakat düşmüyor. Ses hep aynı. Minimuma çektim, fanın dönüş hızını belirten topa bakın. Beyaz olana.
o normal ztn de fanı o kadar çekersen yakarsın işlemciyi sorun kasa fanı olabilir kulağını yaklaştır ses tam olarak nerden geliyor bi bak

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
fan speed %29da ekran kartı ile ilgili olmayabilir dragon centerdan kasa fanı ve işlemci fanını kontrol et
Merhaba,;Afterburner'da her ne kadar fan hızı düşük olarak gözüksede bugün bilgisayarın yanını açıp teker teker dinledim tüm fanları. Soru ekran kartındaymış. Ekran kartı aşağı baktığı için fanları gözümle göremiyordum. Komik olacak belki ama kablo bir fan'a değdiği için çalışmıyor, diğer fanda bu yüzden tam güçte çalışıyormuş. Kabloyu düzeltir düzeltmez hızları normale döndü :)

Top Bottom