Neler Yeni

RTX 2070 With Max Q Design Oyun testleri

Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer işlemcim 10.nesil olsaydı bu leptop tadından yenmezdi be

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bende max-p 9750h omen var 1080p de darboğaz oluyor ısıdan dolayı sizde nasıl?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende max-p 9750h omen var 1080p de darboğaz oluyor ısıdan dolayı sizde nasıl?
valla hiç o tam fps değerlerine bakmadım anlamıyorum darboğaz olup olmadığını ama oyun oynarken bayağı ısınıyor elim w tuşunda sabit kalamıyor sıcaklıktan yakın zamanda sıvı metal macun kullanıcam

leptoplar'da önerim sıvı metal macundur çünkü çok fazla ısınıyor w tuşuna basamıyorum bile sıcaklıktan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
bu arada 1dk nızı ayırıp abone olursanız :)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
valla hiç o tam fps değerlerine bakmadım anlamıyorum darboğaz olup olmadığını ama oyun oynarken bayağı ısınıyor elim w tuşunda sabit kalamıyor sıcaklıktan yakın zamanda sıvı metal macun kullanıcam

leptoplar'da önerim sıvı metal macundur çünkü çok fazla ısınıyor w tuşuna basamıyorum bile sıcaklıktan
Sıvı metal laptop için çok riskli. Biraz soğutayım derken anakartı eline almaya hiç gerek yok.

Sıvı metal laptop için çok riskli. Biraz soğutayım derken anakartı eline almaya hiç gerek yok.
Tehlikeli ama uygulaması usta işi gerektirir diğer parçaların etrafını korumak gerekir termal pedle

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tehlikeli ama uygulaması usta işi gerektirir diğer parçaların etrafını korumak gerekir termal pedle
Korusan bile bir süre sonra ufak bir sızıntıda sistem çöp oluyor. Laptop her zaman taşınan bir cihaz olduğu için pedler vs koyduğun gibi kalmıyor illaki yerinden oynuyor. Hem taşırken çok titiz taşımak hem de uygularken korumayı sağlam yapmak ve düzenli olarak da korumayı yenilemek lazım.

Korusan bile bir süre sonra ufak bir sızıntıda sistem çöp oluyor. Laptop her zaman taşınan bir cihaz olduğu için pedler vs koyduğun gibi kalmıyor illaki yerinden oynuyor. Hem taşırken çok titiz taşımak hem de uygularken korumayı sağlam yapmak ve düzenli olarak da korumayı yenilemek lazım.
Evet o yüzden çevresini iyice korumaya almak lazım ama uygularsan da 15 derece fark gördüğü kesindir leptoplar için ısı çok önemli

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga

Vardır bir usulü. Sıvı metal ile satılan cihazlarda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Pump out yapmış olabilir mi? Çünkü bendeki hiç bir omen öyle clock kısacak kadar ısnmıyordu
belki olabilir ama 3 yıldır 4 kere falan değiştirdim hep aynı. birde 9750h çok ısınan bir işlemci ısınmayan model görmedim bu işlemcide.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,039
Üyeler
154,169
Son üye
Rafa Silva
Top Bottom