Neler Yeni

RTX 3050 sistemde Valorant oynarken anlık GPU düşüşü

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

invy

80+ Bronze
Çoklu Konu, Spam
Sistemim 2 aylık. İtopya'dan aldım. Hone.gg uygulamasından optimize edilmese çok fazla bir şekilde FPS düşüyor takılmalar yaşanıyor. Sistemime bütün testleri yaptım. Aklınıza ne gelirse... 4 defa da formatladım 1 tane hata bile çıkmadı ve sorun düzelmedi. Neden kaynaklanır bu? Videoda dümdüz yürürken GPU 41'den 19'a düşüp 200 FPS'lerden 140'a düşüyorum diğer oyunlarda mesela Steam PUBG de aniden ateş attigimde GPU 90'lardan 64'e düşüyor.

RTX 3050.
i3 12100F.
Goodram 2300 1700 M.2

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
@Gözlemci⚔️ hocam yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ürünü itopyaya gönderim sıvı soğutma almıştım sizde önce arayın iade yada değişim isteyin size kod vericekler sonra servise gidecek benim sıvı soğutma yı servise yollamamişlardı ama neyse baktın ürün servise gitti geldi yine aynı sorunlar var itopyayi tekrar ara kabul etmeslerse bütün forumlara cimriye akçeye şikayet vara yaşadığın durumu anlatırsın seni 3 gün sonra arıyorlar ztn iade ediceklerini söyleyip yorumları silin diyorlar snede iade olmasa silmem diyip kargo ile geri göndere bilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

invy

80+ Bronze
Merhaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ürünü itopyaya gönderim sıvı soğutma almıştım sizde önce arayın iade yada değişim isteyin size kod vericekler sonra servise gidecek benim sıvı soğutma yı servise yollamamişlardı ama neyse baktın ürün servise gitti geldi yine aynı sorunlar var itopyayi tekrar ara kabul etmeslerse bütün forumlara cimriye akçeye şikayet vara yaşadığın durumu anlatırsın seni 3 gün sonra arıyorlar ztn iade ediceklerini söyleyip yorumları silin diyorlar snede iade olmasa silmem diyip kargo ile geri göndere bilirsin
Direkt Kendim götürürümde şuan zaten iade hakkım yok sanırım 2 ay oldu 65 gün filan

invy

80+ Bronze
Tamam ürün arızalı çıkarsa soke soke yapacaklar iade yada değişimi sen ver 2 yıl garantili bu ürünler
Evet biliyorum garantili itopyanın servis kısmı sizin de dediğiniz gibi yalandan ibaret sorun görülemedi diyip geri gönderiliyor sistemime tüm testleri yaptım ben. hiç bir sorun çıkmıyor onlar nasıl yapıcak bu işi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom