Neler Yeni

Yardım RTX 3060 karta geçtikten sonra Valorant açılmıyor

Rainsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Altuner
Merhaba, bundan 3 gün önce yeni bir ekran kartı aldım eski kartım 1660 Super'di şimdi ise 3060. Yeni kart gelmeden önce Valorant'ta hiçbir sıkıntı yaşamıyordum yeni kart geldikden sonra Valorant açılmamaya başladı. Mesela LoL falan da oynadım ama açıldı bir sıkıntı olmadı sadece Valorant'ta oluyor. PSU 500 watt bir sıkıntı da yaşamadım. Sorunun nedenini anlamadım ben. Bilen varsa yazabilir mi?

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Batın Köse
Merhaba, bundan 3 gün önce yeni bir ekran kartı aldım eski kartım 1660 Super'di şimdi ise 3060. Yeni kart gelmeden önce Valorant'ta hiçbir sıkıntı yaşamıyordum yeni kart geldikden sonra Valorant açılmamaya başladı. Mesela LoL falan da oynadım ama açıldı bir sıkıntı olmadı sadece Valorant'ta oluyor. PSU 500 watt bir sıkıntı da yaşamadım. Sorunun nedenini anlamadım ben. Bilen varsa yazabilir mi?
Kanka ekran kartı driverlerin güncellemeyi denedin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İbrahim mesut tekin
Eski ekran kartı günvellemesini kaldır yeni kartı güncelle ve bios u da güncelle işe yarayabilir

Rainsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Altuner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten Yeni kartı alınca siteden yeni driver indirdim eskisi duruyor ama biosda güncel diye biliyorum ama ben genede bi kontrol edeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mirhan Yalçın
Zaten Yeni kartı alınca siteden yeni driver indirdim eskisi duruyor ama biosda güncel diye biliyorum ama ben genede bi kontrol edeyim
Directx yükle bende yaşadım directx 12 indir yaz microsoftun kendi sitesinde var

Top Bottom