Neler Yeni

Rtx 3070 Founders Edition Kaça Satabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
Neredeyse bütün forumlara baktım inceledim gerçekten galiba tr de sahip olan yada satan ilk kişiyim (şuanda) ürün neredeyse kimsede olmadığından nasıl bir fiyata satabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
mehmet demirel
Neredeyse bütün forumlara baktım inceledim gerçekten galiba tr de sahip olan yada satan ilk kişiyim (şuanda) ürün neredeyse kimsede olmadığından nasıl bir fiyata satabilirim yardımcı olursanız sevinirim?
piyasada founderler tutan kartlar degil yurtdişinda daha fazla yaygin
normal 3070 fiyatina koyun satilir illaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ama piyasada hiç bulunmuyor bide founder tutulan bir kart olamaz zaten özel sayıda üretildiği için yurt dışında 500 dolardan aşşağa koyan göremedim?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
mehmet demirel
hocam ama piyasada hiç bulunmuyor bide founder tutulan bir kart olamaz zaten özel sayıda üretildiği için yurt dışında 500 dolardan aşşağa koyan göremedim?
çip ayni farkeden bişey yok mesela 20 bine koysaniz neden o karti alsin adam gider 3090 fln alir bide oyle düşünün
Mesaj otomatik birleştirildi:

çip ayni farkeden bişey yok mesela 20 bine koysaniz neden o karti alsin adam gider 3090 fln alir bide oyle düşünün
turkiyede boyle mesela almanya fransada olsa dediginiz dogru

Trde koleksiyonerini bulursan max 11-12

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Mehmet Aslan
ülkede ekran kartı koleksiyonu yapan olduğunu pek sanmam bu sebeple yüksek fiyat koyarsanız ilgi göreceğini sanmam , keza soğutması kötü bir kart. Kim neden pahalıya alsın normal fiyatından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
ülkede ekran kartı koleksiyonu yapan olduğunu pek sanmam bu sebeple yüksek fiyat koyarsanız ilgi göreceğini sanmam , keza soğutması kötü bir kart. Kim neden pahalıya alsın normal fiyatından.
arkadaşın dediği gibi 11-12 gibi bir fiyata koyacam duruma göre düşürürüm biraz koleksiyonculara satabilirim gibime geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,928
Üyeler
153,471
Son üye
rogy2
Top Bottom