Neler Yeni

RTX 3070 Monster vs RTX 3060 MSI

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay
Bütçe
32000
Evet dostlar. Bu iki parça arasında git geller yaşıyorum. Vaktim kısa, indirim günlerini bekleyerek ani fiyat yükselmesi riskini de göze alamıyorum. Sizlerden bu tercihimde tavsiye ve desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum. Oyun bir yana, gelecek vaad eden bir tanesinde karar kılmak ve tabiiki pişman olmamak istiyorum.

Şimdiden kıymetli tavsiyeleriniz için elinize emeğinize sağlık...

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,440
İsim
Emre
Özellik olarak tulpar daha iyi 3070+165 hz ips+16gb ram. Ben tulpar seçerdim

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Evet dostlar. Bu iki parça arasında git geller yaşıyorum. Vaktim kısa, indirim günlerini bekleyerek ani fiyat yükselmesi riskini de göze alamıyorum. Sizlerden bu tercihimde tavsiye ve desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum. Oyun bir yana, gelecek vaad eden bir tanesinde karar kılmak ve tabiiki pişman olmamak istiyorum.

3070 vs 3060 yani tabii ki monster

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,860
İsim
bilo
Discord
b1l0
katana serisi yerine tulparı tercih ederdim imzada gördüğün üzere ikisi hakkında da tecrübeye sahibim :)
ek olarak buna bakabilirsin tavsiyem bu 3060a okey gibiysen.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
3070 monster alınmalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Bura.K

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tulpar serisinin kasaları HÖYY MAŞALLAH dedirticek türden. her türlü monster tercih edilmeli. yinede bilgili birini etiketliyeyim.
@stereohearts

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe

Tulpar tongfang kasa kullanıyor ve gayet kaliteli
Msi Gf serisinden kullanılan kasa çok kötü direk monster seçebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
katana serisi yerine tulparı tercih ederdim imzada gördüğün üzere ikisi hakkında da tecrübeye sahibim :)
Bunu bende düşündüm fakat 300Hz arayüz akışı açısından iyi iken, oyunlar için gereksiz bir güç olduğu düşünülüyor. Yani 300fps alınabilecek çok çok az oyun olduğundan (Örn. Valorant) rtx3060'ın yeteri kadar desteklemediği de aşikar. Ms değeri de daha düşük diye tahmin ediyorum net bir bilgiye sahip değilim hocam

Özellik olarak tulpar daha iyi 3070+165 hz ips+16gb ram. Ben tulpar seçerdim
Mantıken evet şimdi düşündüğümde hak veridm

3070 vs 3060 yani tabii ki monster
MSI'ın adı çıkmış 9'a ondan biraz hocam

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hiç düşünmeden monsterı al

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay
3060 ve 3070 arasında baya fark var hocam aslında yeter mi yeter ama işte hiç böyle bir bilgisayarım olmamıştı. Omuşken en iyisi olsun istiyorum. Bana kalsaydı 60k'lık MSI GE76 modelini tercih edebilirdim fakat hayat işte. Zamanında 30k olan parça bugün 60-70 hatta 80k'larda. 3070'i zorlamazsam iflah olmam

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,860
İsim
bilo
Discord
b1l0
3060 ve 3070 arasında baya fark var hocam aslında yeter mi yeter ama işte hiç böyle bir bilgisayarım olmamıştı. Omuşken en iyisi olsun istiyorum. Bana kalsaydı 60k'lık MSI GE76 modelini tercih edebilirdim fakat hayat işte. Zamanında 30k olan parça bugün 60-70 hatta 80k'larda. 3070'i zorlamazsam iflah olmam
kanka msi ve monster arasında kalacağın modeller bunlar değil ya monsterı al geç gerçekten diyorum ikisini de kullanmış biri olarak söylüyorum bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay
Hiç düşünmeden monsterı al
Monster'ın 3000 serisi laptopları biraz sıkıntılı diyorlardı. Bu serinin, araştırmalarım sonucunda i7-10. nesil işlemciyle sorunlu olduğunu görmüş oldum. Bu monster i7-11. nesil. Belki de bu gibi sorunların ortadan kalktığına şahit olacağım, belki de yine benzer sorunlar yaşayacağım. Riskli gibi birazda

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Monster'ın 3000 serisi laptopları biraz sıkıntılı diyorlardı. Bu serinin, araştırmalarım sonucunda i7-10. nesil işlemciyle sorunlu olduğunu görmüş oldum. Bu monster i7-11. nesil. Belki de bu gibi sorunların ortadan kalktığına şahit olacağım, belki de yine benzer sorunlar yaşayacağım. Riskli gibi birazda
İstediğinizi yapmakta özgürsünüz

Top Bottom