Neler Yeni

Rtx 3090 işlemci soğutma ve monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kaptan
elimde msi rtx 3090 ekran kartı var ddr5 32gb 6000mhz cl30 patriot vs mld m500 1tb ssd var kasam gamepower warcry 360mm sıvı soğutma destekliyor pcyi topluyum 7800x3d işlemci almayı düşünüyorum hem ucuz hemde performansı iyi ama soğutmak için ucuz bi sıvı soğutma lazım https://www.gaming.gen.tr/urun/4075...yah-islemci-sivi-sogutucu/?ref=akakce&v=1.5.1 bunu düşünüyorum aslında üstüne bide am5 cpu frame alırım thermalright güzel olur gibime geliyor ama monitöre fazla para yok 1080p bi monitör almayı düşünüyorum darboğaz olur mu hem 24 inç olsun istiyorum monitörüde valorant vb oyunlarda iyi oluyor diye monster a24 düşünüyorum gsync vb kullanmam mprt açarım rgb ışık hoparlör fast ıps 144 hz yeterli gibi hem ucuz ama 1080p de işlemci ekran kartı darboğaz olur mu farklı bi işlemci mi alsam yine sıvı soğutma bu mu olsun bide gamepower warcry kasada 6 fan var 360mm sıvı soğutma alsam fanları sıvı soğutmayı nasıl yerleştiriyim ekstra fan almam gerekir mi termal macun olarak am5 cpu frame alırsam ondan çıkanı kullanmayı düşünüyorum ama olmassa thermalgrizlynin termal macunu düşünüyorum ne dersiniz

YunusGs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aaaaaaa aaaa
bence bırak

Son düzenleme:
Top Bottom