Neler Yeni

RTX 3090 Yalama Vida Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Atahan Balcı
Merhaba,

Elimde 1.5 yıldır bakım görmemiş bir Zotac Amp Core Holo RTX 3090 var. Temizlik ve pad yenilemesi için içini açtım ancak 2 adet vida yalama oldu, diğerleri sorunsuz şekilde çıktı ve bu yalama olan vida diğerlerine nazaran bir tık daha küçük. Koli bandı ve plastikle çıkarmayı denedim ama nafile. Bu yalama olan vidaları nasıl çıkartabilirim? Herhangi bir bilgisayar servisi çıkartabilir mi? Eğer çıkartılabilirse yerine nasıl vidayı takacağım?

Teşekkürler.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-07-12 at 11.56.28.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-12 at 11.56.28.jpeg
    202.6 KB · Hit: 60

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
ismail
Kartı kömürlükte falan mı çalıştırıyordunuz nasıl bu hale geldi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Atahan Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartı kömürlükte falan mı çalıştırıyordunuz nasıl bu hale geldi :D
Mining için kullandım ve bir süre kenara koydum şimdi de bilgisayar topladığımdan bakımını yapmak için içini açtım.

Freix

80+ Bronze
Merhaba,

Elimde 1.5 yıldır bakım görmemiş bir Zotac Amp Core Holo RTX 3090 var. Temizlik ve pad yenilemesi için içini açtım ancak 2 adet vida yalama oldu, diğerleri sorunsuz şekilde çıktı ve bu yalama olan vida diğerlerine nazaran bir tık daha küçük. Koli bandı ve plastikle çıkarmayı denedim ama nafile. Bu yalama olan vidaları nasıl çıkartabilirim? Herhangi bir bilgisayar servisi çıkartabilir mi? Eğer çıkartılabilirse yerine nasıl vidayı takacağım?

Teşekkürler.
sıcak silikon ile dene bir tanesini al ( en incesinden olsun) çakmakla erit vidaya denk gelecek şekilde dene başka yere aman değdirme bir de iyice soğsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,375
Üyeler
156,024
Son üye
Yeşim Diriarın
Top Bottom