Neler Yeni

RTX 4060 mı RX6600 mü kararsızım

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan Kalaycı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,052
İsim
Emre
Discord
necromancerr
üstte dediğim gibi bu sistemi görmüştüm ama ekran kartının markasından dolayı biraz içime sinmedi birde işlemcisi fansız sanırım
hocam markası endişelendirmesin aynı markanın 4070 versiyonunu arkadaşıma aldırdım hatta oda hazır sistemle geldi sıkıntısız kullanıyor kaç aydır buyur sistemin fotoğrafıda burda sıvı soğutmayı ayrı aldık ama mpk işlemcilerde stok fanı geliyor ben onu söküp sıvı soğutmayı takmıştım
1716929998067.png

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
üstte dediğim gibi bu sistemi görmüştüm ama ekran kartının markasından dolayı biraz içime sinmedi birde işlemcisi fansız sanırım
İşlemci aksi belirtilmedikçe (daha iyi bir soğutucu) stok fanla gelir. Soğutucusuz hazır sistem diye bir şey zaten olamaz. Markada takılacak bir şey yok bence, Galax iyidir bir ısınma sorunu da yok bildiğim kadarıyla.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,052
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,052
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İşlemci aksi belirtilmedikçe (daha iyi bir soğutucu) stok fanla gelir. Soğutucusuz hazır sistem diye bir şey zaten olamaz. Markada takılacak bir şey yok bence, Galax iyidir bir ısınma sorunu da yok bildiğim kadarıyla.
yok yok 4070 modeli var kaymak gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok bilmedigimden dolayı hocam valla ya uzağım biraz bu konulara :D
yok mpklarda kutu olmuyor sadece stok fanla geliyor özelleştirmeden soğutucu eklemediysen
şöyle özetleyebilirim gene :D

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
cagari

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan Kalaycı
hocam markası endişelendirmesin aynı markanın 4070 versiyonunu arkadaşıma aldırdım hatta oda hazır sistemle geldi sıkıntısız kullanıyor kaç aydır buyur sistemin fotoğrafıda burda sıvı soğutmayı ayrı aldık ama mpk işlemcilerde stok fanı geliyor ben onu söküp sıvı soğutmayı takmıştım
Alıntıyı görüntüle
haaa anladım hocam sağolun bu özelleştirmede baktığım sitede fanlı falan yazıyordu ekstra bir şey sandım fanı :D

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
cagari

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,052
İsim
Emre
Discord
necromancerr
haaa anladım hocam sağolun bu özelleştirmede baktığım sitede fanlı falan yazıyordu ekstra bir şey sandım fanı :D
yok mpklar bir tablada gelir ordan anakartlara takılır şirkette stok fanı ayrı takar bu yüzden mpklarda işlemci kutusu gelmez sadece soğutucunun kutusu olur saklamak adına

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan Kalaycı
hocam sizin bulduğunuz daha güzel gibi onu alabilirsiniz
bende baya şaşırdım 180hz 0.5ms ama dediğim gibi markadan dolayı sanki eskiden mouselerini falan duymuştum gibi bu markanın ama

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
Ben olsam bunu alırdım,özelleştirme ile her türlü daha mantıklı 👍

Top Bottom