Neler Yeni

RTX 4060 Tİ 16GB KARTLARA NE OLDU ?

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
Yaa arkadaşlar bu kartlara ne oldu ne msı ne asus bu ekran kartlarını göremedik tr de bitek gamegarajda ınno3d nin bu ekran kartını kasalara koyduğunu görüyoruz kartlar çıkalı baya oldu googlede bakıyorum hiç bir bilgi çıkmıyor kartlar bir site hariç hiç bir yerde yok olay tam olarak nedir bilgisi olan var mı ? Yav iyiki bi kart alalım dedik piyasada ne kart nede haber var sanırım pc hocası inceleme yapacaktı eline ulaşmış kart onun incelemeside gelmedi daha, ulan kartın adını nerde duysam bir gizemle kayboluyor ortadan 😂

Zadnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Atakan
8GB versiyonuyla performansı aynı sayılacak kadar yakın. NVIDIA bu kartı ön inceleme için hiçbir yere göndermedi o nedenle incelemelerinin çıkması biraz uzun sürdü.

1-2k daha verip daha üst klasman bir kart olan 4070'i alabiliyorken çok mantıklı bir tercih olarak gözükmüyor şu anda.

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8GB versiyonuyla performansı aynı sayılacak kadar yakın. NVIDIA bu kartı ön inceleme için hiçbir yere göndermedi o nedenle incelemelerinin çıkması biraz uzun sürdü.

1-2k daha verip daha üst klasman bir kart olan 4070'i alabiliyorken çok mantıklı bir tercih olarak gözükmüyor şu anda.
Ya öylede şimdi 30k ya 16gb versiyonlu 4060 ti bulabiliyoruz ama 4070 li sistemler 43k-42k dan başlıyor zor gibi o fiyatlara çıkamadığım için buna yöneldim

Reav

80+ Silver
Ya öylede şimdi 30k ya 16gb versiyonlu 4060 ti bulabiliyoruz ama 4070 li sistemler 43k-42k dan başlıyor zor gibi o fiyatlara çıkamadığım için buna yöneldim
ne 30ksi 16 17bine galax ve inno3d var şuan stoklarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaa arkadaşlar bu kartlara ne oldu ne msı ne asus bu ekran kartlarını göremedik tr de bitek gamegarajda ınno3d nin bu ekran kartını kasalara koyduğunu görüyoruz kartlar çıkalı baya oldu googlede bakıyorum hiç bir bilgi çıkmıyor kartlar bir site hariç hiç bir yerde yok olay tam olarak nedir bilgisi olan var mı ? Yav iyiki bi kart alalım dedik piyasada ne kart nede haber var sanırım pc hocası inceleme yapacaktı eline ulaşmış kart onun incelemeside gelmedi daha, ulan kartın adını nerde duysam bir gizemle kayboluyor ortadan 😂
daha yeni çıktı gaming x felan için beklemen gerekli

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne 30ksi 16 17bine galax ve inno3d var şuan stoklarda

daha yeni çıktı gaming x felan için beklemen gerekli
Yok ben 30k derken toplama kasa fiyatından bahsettim sadece ekran kartı değil sanırım inno3d nin 16gb lık versiyonu alacam gamegarajdan yapacak bişey yok zam geliyor her gün yav

Reav

80+ Silver
Yok ben 30k derken toplama kasa fiyatından bahsettim sadece ekran kartı değil sanırım inno3d nin 16gb lık versiyonu alacam gamegarajdan yapacak bişey yok
GALAX al o soğutma ve aydınlatma olarak çok daha iyi

Yok ben 30k derken toplama kasa fiyatından bahsettim sadece ekran kartı değil sanırım inno3d nin 16gb lık versiyonu alacam gamegarajdan yapacak bişey yok zam geliyor her gün yav
galax al hacım

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
GALAX al o soğutma ve aydınlatma olarak çok daha iyi

galax al hacım
Adam ne diyor sen ne diyorsun. Okuyor musun arkadaşın yazdıklarını?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
mecit burak kılıç
hocam 2.ele yönelirseniz toplama pc yapabilirsiniz sadece 2.el 3090 alarak yani dlss 3 den mahrum kalacaksınız ancak 4K da her oyunu 60 fps oynatabiliyor 4060 ti alınmaz bu bütçede

Reav

80+ Silver
Adam ne diyor sen ne diyorsun. Okuyor musun arkadaşın yazdıklarını?
sen ne diyorsun inno3d alıcağım diyor bende galax tercih etmesini söyledim daha iyi soğutma konusunda diye sen ne diyorsun hoca

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,198
Üyeler
140,786
Son üye
meedo
Top Bottom