Neler Yeni

🔥İndirim R7 7840HS RTX 4070 VİCTUS 41.999TL 🔥

myworld

80+

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
yaw hadi ekran koymuyosun anladım da bari bi dp girişi koy millet rahat rahat 2k monitöre bağlayabilsin harbiden kullanıcıyı hiç düşünmeyen bi ürün olmuş bence

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Oğuz
Şu laptop a şu paraları vermeyin arkadaşlar.
Ekran zaten çöp. Fanlar zaten susmuyor. İşlemci limit yiyor sürekli. Gidin acer nitro 16 alın daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaw hadi ekran koymuyosun anladım da bari bi dp girişi koy millet rahat rahat 2k monitöre bağlayabilsin harbiden kullanıcıyı hiç düşünmeyen bi ürün olmuş bence
Dp girişi var. Type-c to displayport olarak kullanılıyor.

myworld

80+
Şu laptop a şu paraları vermeyin arkadaşlar.
Ekran zaten çöp. Fanlar zaten susmuyor. İşlemci limit yiyor sürekli. Gidin acer nitro 16 alın daha iyi.

Dp girişi var. Type-c to displayport olarak kullanılıyor.
Nitro 16 da bu özelliklere benzer bilgisayar önerebilir misiniz, laptop alacağım bir türlü alamadım karar veremiyorum

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Oğuz
Nitro 16 da bu özelliklere benzer bilgisayar önerebilir misiniz, laptop alacağım bir türlü alamadım karar veremiyorum
Alacağın laptoplar arasından Hp victusu çıkart bence. Neye bakarsan bak. Rtx 4060 mobilde bence başarılı yeterli bir kart. 1 ay önce nitro 16 37 k ya düşmüştü. Takip et illaki düşer.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Kara Kartal
42 bin TL'ye dizüstü alıyorsun ekran 30 yıl geriden geliyor isterse 5 yıl sonra çıkacak RTX 9070 koysunlar alınmaz

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,634
İsim
kilan embappe
Ucuz, ve iyi.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,314
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
3050 ile bile ısınıyor 4070 ile nasıl olur bilemem

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdem Uğur Terzi
Yorumları okuyorum sürekli kötüleme sürekli olumsuz yorumlar. Aynı modeli 40 bin liraya aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum en ufacık sıkıntı yaşamadım. Burada ki yorumcular sanki Acer dan komisyon alıyormuş gibi sürekli Rtx 4060 lı olan modelini öneriyorlar. Hp Victus a da çamur atıp duruyorlar.

The Last of Us ve The Uncharted oyunlarını Ultra ayarlarda oynuyorum işlemci sıcaklığı 75 derece ekran kartı 80 derece gösteriyor. Ve inanılmaz sıcak yaz aylarında. Altında ekstra bir soğutucu yok. Normal işlemlerde fan sesi gelmiyor bile bana. Ben çok memnunum.

Ekran kartı kaç W, birde alınır mı oyun amaçlı
Ekran kartı 120 Watt

adroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şahin Saydan
Yorumları okuyorum sürekli kötüleme sürekli olumsuz yorumlar. Aynı modeli 40 bin liraya aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum en ufacık sıkıntı yaşamadım. Burada ki yorumcular sanki Acer dan komisyon alıyormuş gibi sürekli Rtx 4060 lı olan modelini öneriyorlar. Hp Victus a da çamur atıp duruyorlar.

The Last of Us ve The Uncharted oyunlarını Ultra ayarlarda oynuyorum işlemci sıcaklığı 75 derece ekran kartı 80 derece gösteriyor. Ve inanılmaz sıcak yaz aylarında. Altında ekstra bir soğutucu yok. Normal işlemlerde fan sesi gelmiyor bile bana. Ben çok memnunum.

Ekran kartı 120 Watt

Dostum cidden bende anlamadım 4nt modeli var bende bunun bende yeni aldım 4070 modelini 3 ay olmadı abi makine canavar ya bizde sıkıntı var yada cihazı kullanmadan yazanlarda, çok laptop kullandım alev topuna dönüp saçmalayan victus bu işi becermiş daha kalitesiz bir sürü laptop gördüm kullandım cidden parasına göre güzel iş

Top Bottom