Neler Yeni

rtx 4080 R9 7950x3d sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
samete efe
rtx 4080 R9 7950x3d sistem önerisi istiyorum bütçem 1500 dolar (ekran kartı işlemci hariç) 3d render ,render,oyun için kullancağım şimdiden teşekürler

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,062
İsim
uwu
Şimdi kasa gösterişli mi olsun?
O bütçe 40k ediyor ve anakart/ram/SSD/kasa/psu/soğutma için bı tık pahalı ekran kartını 4090 la arasında 10/15k varsa ekran kartını 4090 yapın

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
samete efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi kasa gösterişli mi olsun?
O bütçe 40k ediyor ve anakart/ram/SSD/kasa/psu/soğutma için bı tık pahalı ekran kartını 4090 la arasında 10/15k varsa ekran kartını 4090 yapın
türkiyeden toplattıramiyacağım ancak gösteriş olabilir ihtiyaç olursa sıvı soğutma kullanmayı planlıyorum monütörüm yok ips ekran mönitör alacağım sadece mönitörü türkiyeden alcağım tavsiyeni bekliyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,062
İsim
uwu
türkiyeden toplattıramiyacağım ancak gösteriş olabilir ihtiyaç olursa sıvı soğutma kullanmayı planlıyorum monütörüm yok ips ekran mönitör alacağım sadece mönitörü türkiyeden alcağım tavsiyeni bekliyorum

Qhd IPS ve 165hz tr de en f/p bu tabi bütçe ye göre daha üst düzey monitörde tercih edilebilir yd den derken hangi ülke çünkü ona göre fp parçalar seçilebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
samete efe

Qhd IPS ve 165hz tr de en f/p bu tabi bütçe ye göre daha üst düzey monitörde tercih edilebilir yd den derken hangi ülke çünkü ona göre fp parçalar seçilebilir
qatar

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yurtdışında iyi birini bulursan kesinlikle Custom Sıvı Soğutma sistemi kurdurt. O bütçelerde cidden çok iyi oluyor.

Ekran kartını da bu sistemi kurarsan en kötü soğutmaya sahip en ucuz bir model al, nasıl olsa Custom sıvı soğutmada onun önemi kalmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
samete efe
Yurtdışında iyi birini bulursan kesinlikle Custom Sıvı Soğutma sistemi kurdurt. O bütçelerde cidden çok iyi oluyor.

Ekran kartını da bu sistemi kurarsan en kötü soğutmaya sahip en ucuz bir model al, nasıl olsa Custom sıvı soğutmada onun önemi kalmıyor.
peki render 3d render da sıvı soğutma bu sisteme gerçekten o kadar gereklimi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,012
Üyeler
157,181
Son üye
ali0770
Top Bottom