Neler Yeni

Ruh Sağlığı ve Alt Konularına Etiket Atabileceğiniz DA Forum Üyeleri

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
⚠️Dikkat notu:
  • Ruh sağlığı ve alt konularında etiket atabilirsiniz dediğim kişiler sizin de anlayacağınız üzere profesyonel değildir.
  • İlgili kişilerce yapılan bilgilendirme ve yönlendirmeler kişisel tavsiyelerdir.
  • Herhangi bir yetkili ruh sağlığı biriminin yerine geçmez. Bu konuda bir iddia yoktur.
  • Bu bilgilendirme "yaptığınız iş ciddi", "çocuk oyuncağı değil" gibi mesajların önüne geçmek için yapılmıştır. Bu iş ciddi olabilir ama bizim yaptığımız bir kurumsal bağlamda ciddi değil. Bunu anlamanız gerekiyor. Umarım anlatabildim.

🧠DA Forum Ruh Sağlığı Birimi* 🧠

@Gri Caner
Yöntem: Bilişsel Davranışçı Terapi
İlgili alanlar:

• Depresyon
  • Anksiyete bozuklukları
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk
  • Ruhsal çökkünlük

@2mApoo
Yöntem: -
İlgili alanlar:

• İlişkiler
  • Cinsel Yönelimler

*Öylesine bir isimdir. Ciddi değildir :)
**Liste sürekli güncellenebilir.

milenix

80+ Gold
⚠️Dikkat notu:
  • Ruh sağlığı ve alt konularında etiket atabilirsiniz dediğim kişiler sizin de anlayacağınız üzere profesyonel değildir.
  • İlgili kişilerce yapılan bilgilendirme ve yönlendirmeler kişisel tavsiyelerdir.
  • Herhangi bir yetkili ruh sağlığı biriminin yerine geçmez. Bu konuda bir iddia yoktur.
  • Bu bilgilendirme "yaptığınız iş ciddi", "çocuk oyuncağı değil" gibi mesajların önüne geçmek için yapılmıştır. Bu iş ciddi olabilir ama bizim yaptığımız bir kurumsal bağlamda ciddi değil. Bunu anlamanız gerekiyor. Umarım anlatabildim.

@Gri Caner
İlgili alanlar:

• Depresyon
  • Anksiyete bozuklukları
  • Ruhsal çökkünlük

@2mApoo
İlgili alanlar:

• İlişkiler
  • Cinsel Yönelimler

acaba bende mi katılsam

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
Bilmediğim için soruyorum, intihar etmeye meyilli birisinin psikolojik destek vermesi mantıklı bir şey mi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmediğim için soruyorum, intihar etmeye meyilli birisinin psikolojik destek vermesi mantıklı bir şey mi?
Aga benim durumum biyolojik. Psikolojik değil. Bunun yanında benim gittiğim psikolog da psikologken psikologdan destek alma ihtiyacı hissetmiş. Yani psikolog psikoloğa gidemez gitmez diye bir şey yok.

milenix

80+ Gold
Aga benim durumum biyolojik. Psikolojik değil. Bunun yanında benim gittiğim psikolog da psikologken psikologdan destek alma ihtiyacı hissetmiş. Yani psikolog psikoloğa gidemez gitmez diye bir şey yok.
biyolojik derken?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
⚠️Dikkat notu:

@Gri Caner
İlgili alanlar:

• Depresyon
  • Anksiyete bozuklukları
  • Ruhsal çökkünlük

@2mApoo
İlgili alanlar:

• İlişkiler
  • Cinsel Yönelimler

Cinsel yönelimlerde osurmalı patladım valla.
Umarım birinin işine yarar diyelim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
@2mApoo hayırdır apo gay mi oldun bu konuda niye bilgilisin merak ettim doğrusu.

Top Bottom