Neler Yeni

Rusyadan biriyle binance p2p yapmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Kılıç
Selamlar.Başlamadan başlık yanlış kategorideyse özür dilerim.Rusyadan bir arkadaşım Binance p2p ile uğraşıyor ve baya para kazanıyor.Ve işlerini büyütmek için benden türk bankası ibanı istiyor.Try ile coin satan adamdan usdt almak isterse o bana parayı kripto ile yollayacak ben coini satacağım ve hedef müşterinin ibanına tl olarak yollayacağım.Bu işlemde resmi olarak herhangi bir sorun çıkar mı?Büyük ihtimalle hesabıma 20-30 bin tl gelip gidecek.

BDDK ve MASAK incelemelerine takılırsan bu konuda sıkıntı yaşarsın. Söz konusu faaliyetler sana bu şekilde anlatılmış olabilir. Eğer bir suç işleniyorsa sende bu suçun faili konumuna düşersin ve Türk Ceza Kanunu kapsamında ceza alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BDDK ve MASAK incelemelerine takılırsan bu konuda sıkıntı yaşarsın. Söz konusu faaliyetler sana bu şekilde anlatılmış olabilir. Eğer bir suç işleniyorsa sende bu suçun faili konumuna düşersin ve Türk Ceza Kanunu kapsamında ceza alabilirsin
öyle bir durum olmaz.Bu incelemeye girmemek icin bir sınır var mı peki?İncelemeye alsalarda durumumu açıklarım problem değil lakin hiç uğraşmak istemiyorum.

djjdjd kardeşim hakim savcı senin açıklamana ne kadar inanacak acaba ya. Senin hesabına giren çıkan paradan sen menfaat elde ediyorsun. Bu işler "açıklarım problem değil lakin hiç uğraşmak istemiyorum" diyebileceğin işler değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
djjdjd kardeşim hakim savcı senin açıklamana ne kadar inanacak acaba ya. Senin hesabına giren çıkan paradan sen menfaat elde ediyorsun. Bu işler "açıklarım problem değil lakin hiç uğraşmak istemiyorum" diyebileceğin işler değil
Demek istediğim şey ortada sizin bahsettiğiniz gibi başka bir suçun olma ihtimalinin olmamasıydı.Çünkü eğer bu işe başlarsak binance hesabını ortak kullanacağız ve daha önce p2p yaptınız mı bilmiyorum ama açıklamaya işlem ile ilgili bilgiler giriliyor ve binance bende olduğu için sadece adamın dedigi ibana atma gibi bir durum yok.Binance Sisteminde gözüken ibana atacağım.Cevabınız için teşekkür ederim yinede

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Furkan Görür
öyle bir durum olmaz.Bu incelemeye girmemek icin bir sınır var mı peki?İncelemeye alsalarda durumumu açıklarım problem değil lakin hiç uğraşmak istemiyorum.
türk borsası kullanma sıkıntı olmaz.

Berkarda

80+ Silver
bankaya çekilcek ama papara iban gelcek ondan yapın direk ama yani bence çok para gir çık olacak onlar uğraşmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani parayı bug sokulcak iyi iş bende düşündüm kur ile

Avukatlık bir işiniz olursa ulaşabilirsiniz :) Kolay yoldan para kazanmaya çalışan herkesin başına mutlaka bir şeyler gelir. Tecrübe ile sabit

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,775
Üyeler
157,420
Son üye
canemrecanx
Top Bottom