Neler Yeni

RX 470 Garip Bir Görüntü Sorunu

enesco16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Arkadaşlar ben 2 gün önce RX 470 aldım ve High Power 80 Plus Bronze sertifikalı PSU aldım hepsini PC'ye taktım ve çalıştı bir gün boyunca kullandım sıkıntısız oyunlarda kapanma falanda olmadı fakat bir sonraki gün pcyi açtığımda 3 4 defa kapatıp yeniden açtığımda görüntü alıyorum yani bazen oluyo bu sorun özellikle gece pc yi kapatıp sabah açtığımda acaba sorun psudanmıdır yoksa ekran kartı mı?

enesco16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım edicek yok mu ya

enesco16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
olay aslında şöyle şimdi ben 500w 80plus high power güç kaynağı aldım ve rx 470 ikinci el aldım sorun şöyle pcyi açtığımızda 4 5 defa yeniden başlattığımızda görüntü geliyo ve stabil çalışıyo kapanma falan olmuyo ama her zaman bunu yapmak istemiyorum ekran kartı driverımı güncellemedim evet yarın ekran kartını vercem bakcaklar bu arada ekran kartı depoda beklemiş 6 ay boyunca ondan kirliydi önceden gt 1030 kullanıyodum problemsiz 1 yıl boyunca kullandım 8 pin bütün kablolar takılı eğer ekran kartında problem çıkmassa sanırım psu olabilir pci express slotundan zaten şüphelenmiyorum çünkü 4 5 deniyişte görüntü geliyo

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
olay aslında şöyle şimdi ben 500w 80plus high power güç kaynağı aldım ve rx 470 ikinci el aldım sorun şöyle pcyi açtığımızda 4 5 defa yeniden başlattığımızda görüntü geliyo ve stabil çalışıyo kapanma falan olmuyo ama her zaman bunu yapmak istemiyorum ekran kartı driverımı güncellemedim evet yarın ekran kartını vercem bakcaklar bu arada ekran kartı depoda beklemiş 6 ay boyunca ondan kirliydi önceden gt 1030 kullanıyodum problemsiz 1 yıl boyunca kullandım 8 pin bütün kablolar takılı eğer ekran kartında problem çıkmassa sanırım PSU olabilir pci express slotundan zaten şüphelenmiyorum çünkü 4 5 deniyişte görüntü geliyo
Hocam bence sorun ekran kartında. Hem 2. El hem 6 ay beklemiş. Bu sorunlar normal.

enesco16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
fanlar çalışıyo görüntü gelmiyo birkaç defa denediğimde geliyo aynen bip sesi gelmemesi gibi düşünebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım bende bi an psudan şüphelendim ekran kartı stabil çalışıyo ama bende anlamadım peki onlar bu sorunu nasıl çözerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım bende bi an psudan şüphelendim ekran kartı stabil çalışıyo ama bende anlamadım peki onlar bu sorunu nasıl çözerler

Top Bottom