Neler Yeni

RX 570 Ekran Gelmiyor

Uhtrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Alpay
merhaba dün bilgisayar avast virüs indirdim fakat ücretli üyelik olduğu için silmek istedim bi türlü silemedim sonra dosya konumunu açıp tüm dosyları sildim ve görev yöneticisince kapatmaya çalıştım
sonra bilgisayar dondu aç kapa yaptım fakat sadece ekran vardı uygulamalar gözükmüyordu alttaki görev çubugda donmuştu
bilgisayarı tekrar aç kapa yaptıktan sonra ekran hiç gelmedi
ekran kartını 2 3 üç kez sokup çıkardım fanlar dönüyör fakat ekran gelmiyor
çözüm?

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Explorer.exe yı kapatmışsınız herhalde
Görev yöneticisi açın ordan dosya ekle kısmına explorer.exe yazın. Herhalde tam yazamadım ama internetten bulabilirsiniz.

Uhtrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Alpay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisi açın ordan dosya ekle kısmına explorer.exe yazın. Herhalde tam yazamadım ama internetten bulabilirsiniz.
ekran gelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran gelse zaten direk format atıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Hocam ilk öncelikle HDMI kablosuna sahip olduğunuzu düşünüyorum.
Anakartınızda HDMI girişi varsa hdmı kablosunu ekran kartından çıkarıp anakarta takmayı deneyin. Ekran gelirse ne mutlu size.

Uhtrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Alpay
Hocam ilk öncelikle HDMI kablosuna sahip olduğunuzu düşünüyorum.
Anakartınızda HDMI girişi varsa hdmı kablosunu ekran kartından çıkarıp anakarta takmayı deneyin. Ekran gelirse ne mutlu size.
benim monitörüm 165 hz display port kullanıyorum fakat sorunun soketlerde olduğunu düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
benim monitörüm 165 hz display port kullanıyorum fakat sorunun soketlerde olduğunu düşünmüyorum
Anakartınızda DP port yok herhalde. O zman başka bir monitörde deneyin bence. Başka monitörden format atıp kendi monitörünüzde deneyin.

Ekran kartı soketindede sök tak sök tak yapınca sıkıntı çıkmış olabilir. Veyahut takarken soket kulağını açtınızmı gibi sorunlar da olabilir.

Uhtrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Alpay
Anakartınızda DP port yok herhalde. O zman başka bir monitörde deneyin bence. Başka monitörden format atıp kendi monitörünüzde deneyin.

Ekran kartı soketindede sök tak sök tak yapınca sıkıntı çıkmış olabilir. Veyahut takarken soket kulağını açtınızmı gibi sorunlar da olabilir.
bi sorum olucak ekran kartını söktüğümde anakarta takılan kısımda pinlerin 1 ön taraf 1 arka tarafta olmak üzere kırık vardı ondan kaynaklabilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
bi sorum olucak ekran kartını söktüğümde anakarta takılan kısımda pinlerin 1 ön taraf 1 arka tarafta olmak üzere kırık vardı ondan kaynaklabilirmi
Olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,827
Üyeler
153,945
Son üye
EmirhnYildrm
Top Bottom