Neler Yeni

RX 570 İ3 9100F GTA 5 Kasıyor

Roche

80+ Bronze
Merhabalar, Sistemim RX 570 4 GB, İ3 9100F, 8 GB 3000 MHz Ram. Ama GTA 5 en düşük ayarlara almazsam çok kasıyor. Nedenini bilen var mı acaba ? Bir de görev yöneticisinden Çin'ce isimli bir uygulama görüyorum. Bilgisayarda virüs varsa ondan dolayı kasıyor olabilir mi ? Bu sorun sadece GTA 5'de var. Başka oyunlarda kasma sorunu yaşamıyorum.

Son düzenleme:

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Msaa ayarı açıksa mutlaka kışın advanted graphics i kontrol edin eski haline çevirin çok karıştırmayın orayı sonra

Erda Yıldırım

80+ Gold
Merhabalar, Sistemim RX 570 4 GB, İ3 9100F, 8 GB 300 MHz Ram. Ama GTA 5 en düşük ayarlara almazsam çok kasıyor. Nedenini bilen var mı acaba ? Bir de görev yöneticisinden Çin'ce isimli bir uygulama görüyorum. Bilgisayarda virüs varsa ondan dolayı kasıyor olabilir mi ? Bu sorun sadece GTA 5'de var. Başka oyunlarda kasma sorunu yaşamıyorum.
eğer rodeon ayarlarında optimizasyon yapabiliyorsanız yapın gta 5 i pc ye optimizasyon edin bende nvida tarafında böyle çözdüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDR2 ram bile 800MHz sence 300 MHz ram kabul eden anakarta 9100F takabilir mi beynini kullan
sakin ol sadece adam yazı yaşmış boş boş konuşma
ye uyarıyıda aklın başına gelsin

relax_boy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kantoron
eğer rodeon ayarlarında optimizasyon yapabiliyorsanız yapın gta 5 i pc ye optimizasyon edin bende nvida tarafında böyle çözdüm

Peki

Roche

80+ Bronze

Hocam Radeon ayarlarıyla pek alakam yok ama bildiğim kadarıyla optimizasyon yapamıyorum.

Top Bottom