Neler Yeni

Rx 5700 mü RTX 2060 mı Rx 5600 xt mi

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Performans için 5700.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Evet, aynen bende bu şekilde düşünüyordum. Sonra oturup düşündüm ki ben fps istiyorum.
E RTX gibi teknolojiler güzel olsa da fps düşürüyor, malumunuz performans tarafına oynadım.
Bu arada konuda yazan üç ekran kartının birbirine olan üstünlüklerini çok araştırdım.
5600XT iyi değil diyorsun ya aslında iyi. 2060 ile yarışıyor, Super ise 5700 ve 5700XT ile.
Yani son cümlemde demek istediğim, üstünlükler oyundan oyuna değişiyor.
Evet oyun perofmransında 2060 ile kapışıyor ama buna 2060 super gibi diyen ya da 2060-2060 super arası diyen bile var. :D

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar
Sen videoyu ne kadar izledin bea tam olarak % olarka hesapla hepsini bir sadece 1 yerinkini atarak değil üstelik sen 5600 xT daha iyi diyn. :) 5700 zaten biraz daha iyi oyun perofmransı olarka ama 5600 xT DEĞİL.
al koçum al izle bakıyım bugün çıktı daha bu video izle de öğren bişeyler

• Hahaha

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
al koçum al izle bakıyım bugün çıktı daha bu video izle de öğren bişeyler
yavrum sen bu videoyu nasıl izledin anlamadım al sana daha basidi. ;) 🤤 😮 👈

daha üsttlerde attığım videoların özetini çıkarıp burada yazmadığın sürece de yazmayacağım sana makale de attım belki videolardan anlamıyorsun filan makaleyi okuyabilirsin. 😘😘😘😁😁😁😁😌😌😌😌:devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar

daha üsttlerde attığım videoların özetini çıkarıp burada yazmadığın sürece de yazmayacağım sana makale de attım belki videolardan anlamıyorsun filan makaleyi okuyabilirsin. 😘😘😘😁😁😁😁😌😌😌😌:devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:
sen anlamak mı istemiyorsun aceba 5 ay önceki videoyu atıyorsun. 5 ay önce 5600 xt ye daha bios update gelmemişti zaten şu an kart 14gb yükseltildi bios update le 160 tdp oldu sen en iyisi vazgeç bu nvdia fan boyluğundan, at gözlüğüyle bakıyorsun herşeye. bios update öncesi ve bios update sonrası performansları da var benim sana attığım bu videoda tekrar izle ! çocuk gibi nvdia savunup durma
Mesaj otomatik birleştirildi:

:devilish::devilish::devilish::p:p:p:p:p:p:p:sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::sneaky:😆😆😆😆😆😂😂😂😂😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣😉😉😉😉😉😉😉😉

• Hahaha

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Rx5700 öneririm. Ama kasayı ve PDU'yi değiştir.

• Beğen

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
sen anlamak mı istemiyorsun aceba 5 ay önceki videoyu atıyorsun. 5 ay önce 5600 xt ye daha bios update gelmemişti zaten şu an kart 14gb yükseltildi bios update le 160 tdp oldu sen en iyisi vazgeç bu nvdia fan boyluğundan, at gözlüğüyle bakıyorsun herşeye. bios update öncesi ve bios update sonrası performansları da var benim sana attığım bu videoda tekrar izle ! çocuk gibi nvdia savunup durma
canım artık şu konuyu uzatma bıktım artık attığım videoların özetini çıkarıp özelden atabilirsin şu konuyu da baltalamaktan vazgeç 😂 😂 😂 😂 😂 önceki sayfalarda yazdığım herşeyi ne çabuk unuttun?:D
😮 👈 😮 👈 😮 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar
yahu bak tekrar söylüyorum bios update yeni geldi 5600 xt ye eski yorumlara videolara bakıp karşılaştırma yapıyorsun vazgeç
Mesaj otomatik birleştirildi:

yahu bak tekrar söylüyorum bios update yeni geldi 5600 xt ye eski yorumlara videolara bakıp karşılaştırma yapıyorsun vazgeç
canım artık şu konuyu uzatma bıktım artık attığım videoların özetini çıkarıp özelden atabilirsin şu konuyu da baltalamaktan vazgeç 😂 😂 😂 😂 😂 önceki sayfalarda yazdığım herşeyi ne çabuk unuttun?:D
😮 👈 😮 👈 😮 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈 😮 👈
RX 5600 XT vs RTX 2060 Updated Review
updated review yazıyor farkındaysan bir de attığım video başlığında

• Hahaha

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Biz burda 3 kart arasındaa karar veriyoruz. Daha kasmaya gerek yok. 3 kartın arasındaki en iyi zaten Rx5700.

• Beğen

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

5600xt.JPG

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler

Alıntıyı görüntüle
tabi bizzat incelemeye bakarsan 2-3 FPS ortalama ama OC bölümüne de bakabilirsin sonuçta OC edilmiş kart ve RTX 20 teknolojilerini de unutmadan alınabiliyorsa 2060 daha iyi. :cool: ;) :sneaky:(y)

EDİT: önceki sayfalara bakılabilmesi mümkün ve techpowerupta driver incelemelri de var neyse işte önceki sayfalarda deli gibi kaynak paylaştım. :)) oyundan oyunda da değişiyor aslında. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,061
Üyeler
143,088
Son üye
rxbypass
Top Bottom