Neler Yeni

Rx 5700 xt eski vs yeni

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Asus TUF GAMING X3 Radeon RX 5700 XT OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı benim aldığım model ve ısınma sorunu var artık kasanın camı açık kullanacağım yapacak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha kargom dağıtıma bile çıkmadı iade edebilir miyim karttan para kesildi sanırım
nerden aldın bende iade ettim aynı şekilde karttan çekilse bile iade oluyor detay ver bana yardımcı oluyim

Çok baş ağrıtır mı ısınma sorunu kullanırsam sıkıntı çıkartır mı
ısınma problemi ekran kartı ömrünü azaltıyor olur tabii ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ata
nerden aldın bende iade ettim aynı şekilde karttan çekilse bile iade oluyor detay ver bana yardımcı oluyim

ısınma problemi ekran kartı ömrünü azaltıyor olur tabii ki
Açıkcası iade etmeye hiç sıcak bakmıyorum çünkü iade edersem birdaha ikna edemem i
Ailemi itopyadan stream pcyi almıştım

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Açıkcası iade etmeye hiç sıcak bakmıyorum çünkü iade edersem birdaha ikna edemem i
bence ne yap et iade et çünkü ben ekran kartımı 3 kere iade ettim sen şansını dene bence şuan en iyi seçimin bu zaten ekran kartı ayrı geliyor diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ata
bence ne yap et iade et çünkü ben ekran kartımı 3 kere iade ettim sen şansını dene bence şuan en iyi seçimin bu zaten ekran kartı ayrı geliyor diye biliyorum
Ekran kartı ayrı geliyor zaten de maksimum kaç dereceye çıkar iade edersem birdaha ikna edemem alamam yani aslında çok da iyi kart ya şuan modum düştü

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hüseyin
İade yapmak öyle zor bişey değil dostum. Mesela ben de itopyadan 2 gün önce aldığım bir ürünün farklı modelini beğendim iptal ettim yanıt bekliyorum aide alıp diğer ürünü alıcam. Bu senin hakkın içine sinmediyse kullan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,611
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom