Neler Yeni

Çözüldü✓ rx 580 8 gb için psu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak CAN
rain ra 350 wat bir psu m vardı rx 580 e 6 molex ile bağladım gow of war oynarken bi anda ekran gitti kasaya baktığımda molex kablosu cayır cayır yanıyordu hemen kapatıp söktüm kabloyu
sizce yeni molex mi takayım yoksa psu mu alayım psu alacaksam kasayla beraber almak istiyorum 1500 2000 tl arası önerebileceğiniz kasa ile beraber psu varmı
yazım yanlışları affola

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
rain ra 350 wat bir psu m vardı rx 580 e 6 molex ile bağladım gow of war oynarken bi anda ekran gitti kasaya baktığımda molex kablosu cayır cayır yanıyordu hemen kapatıp söktüm kabloyu
sizce yeni molex mi takayım yoksa psu mu alayım psu alacaksam kasayla beraber almak istiyorum 1500 2000 TL arası önerebileceğiniz kasa ile beraber psu varmı
yazım yanlışları affola
500w kullanıyorum ben sorunsuz 600al bence sen yeni alacaksan ileriye dönük istersen 750 en az öneririm

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Ahmet Sevinç
sizce yeni molex mi takayım yoksa psu mu alayım psu alacaksam kasayla beraber almak istiyorum 1500 2000 TL arası önerebileceğiniz kasa ile beraber psu varmı
yazım yanlışları affola
corsair delta rgb 650w

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
yazım yanlışları affola
tm okumamışım 1500-2000 bandında önerin demişsin https://www.hepsiburada.com/dark-di...ar-kasasi-dkchdiamondpro750br-p-HBV00000QA02C buna bakabilirsin.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak CAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
yazım yanlışları affola
https://www.hepsiburada.com/dark-di...diamondpro-p-HBV00000PSVX0?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/sharkoon-gold-zero-750w-80-gold-atx-power-supply-p-HBV000011FPHV

Bunları akakçeye bakarak uyguna alırsın

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
kanka attığın kasalar mesh değil farkında mısın? spamlıyorsunda hani. O Psu'da o kadar iyi değil.
Hayırdır kardeş neyi çekemiyon.. Adama öneriyorum silah zoruyla al demiyorum. şimdi lütfen İşine bak .. Kendisi tercihini verir hangisi içine sindiyse onu alır. İlla gelip burda bana yada farketmez ona buna iyi değil niye spamlıyon demek zorunda değilsin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hayırdır kardeş neyi çekemiyon.. Adama öneriyorum silah zoruyla al demiyorum. şimdi lütfen İşine bak .. Kendisi tercihini verir hangisi içine sindiyse onu alır. İlla gelip burda bana yada farketmez ona buna iyi değil niye spamlıyon demek zorunda değilsin
Yanlış bilgi veriyorsun adama, attığın kasaların hiçbirini fiyatını haketmiyor. bu konuya senden başkası bakmasa adam gidip 2300 TL'ye corsair diye alsa (ki 1500 tl'ye var) onun tüm günahı sana yazılacak farkındasın dimi? Yaptığın öneriler saçma yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
Yanlış bilgi veriyorsun adama, attığın kasaların hiçbirini fiyatını haketmiyor. bu konuya senden başkası bakmasa adam gidip 2300 TL'ye corsair diye alsa (ki 1500 TL'ye var) onun tüm günahı sana yazılacak farkındasın dimi? Yaptığın öneriler saçma yani.
ben git al demiyorum adama öneriyorum günahı benim olur olmaz seni niye ilgilendirdi bu kadar :D:D

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
ben git al demiyorum adama öneriyorum günahı benim olur olmaz seni niye ilgilendirdi bu kadar :D:D
Birinin bu kadar bomboş kasalara bu kadar para vermesi içime sinmedide ondan. Hani vicdan duygusu felan? varsa sende belki canlanır aklına gelince.

Top Bottom