Neler Yeni

RX 6600 XT sürücüsü her açılışta kapanıyor

zLan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özkan Özgür
Selamlar.
Arkadaşlar bilgisayarımı yeni aldım özellikleri şöyle; Ryzen 5 3500X, 16 RAM, 500SSD, RX 6600 XT ekran kartım var. Kullanmada hiçbir problem yok ancak.
Bilgisayarı kapatıp açtığımda ekran kartımın driveri kafayı yiyor. Arka planda çalışıyor görünüyor ama çalışmıyor gizli simgeleri göster kısmında AMD logosu yok çalışmıyor görünüyor ve bu bilgisayarı her kapatıp açtığımda oluyor neredeyse. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Şunu da eklemek istiyorum monitörümde HDMI girişi olmadığı için dönüştürücü alıp bağladım ekran kartına. Bunun bir etkisi var mıdır bu bahsettiğim olaya?
Hata raporunu görsel olarak ekledim bilgisayarı yeni açtım ve driver askıya alındı.
Adsız.png

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
Hocam bende de 6600xt var ama sorun yok.Ddu ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurar mısınız

zLan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özkan Özgür
21.8.1 yüklemeni tavsiye ederim. senin yüklediğin driver kararlı sürüm değil. yanında whql yazan driverlar kararlı sürüm oluyor.
Öncekinde sanırsam bunu kullanıyordum eski diye problem çıkardığını düşünüp en sonkini kurdum ama tekrar aynı sorunu yaşadım yüklüyorum şuanda
Mesaj otomatik birleştirildi:

21.8.1 yüklemeni tavsiye ederim. senin yüklediğin driver kararlı sürüm değil. yanında whql yazan driverlar kararlı sürüm oluyor.
21.8.2 var 1i direktmi indirmem gerekiyor

Ekler

• rrrrrrrrrrrrrrrrr.png
    rrrrrrrrrrrrrrrrr.png
    234.4 KB · Hit: 36

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
Öncekinde sanırsam bunu kullanıyordum eski diye problem çıkardığını düşünüp en sonkini kurdum ama tekrar aynı sorunu yaşadım yüklüyorum şuanda

21.8.2 var 1i direktmi indirmem gerekiyor
21.8.2 indir

21.8.1 eski whql sürcü yeni whql olan 21.8.2

Top Bottom