Neler Yeni

🔥İndirim Rx 7600 8 gb Asrock Challenger 8610 ₺

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
ben de o kafayla 6700xt aldım ama harbiden çok gereksiz 12 vram bugun için. Bugünü düşünüp pc almak daha mantıklı gereksiz yere pahalı malzeme alıyosun sonra
2k ultrada 12 vram bile ucu ucuna yetiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rdr 2 oynuyorum 5,5 gb vram istiyor Ac Origins oynuyorum 2,5-3 gb vram istiyor bugüne kadar sadece Forza Horizon 5 8 gb sınırını aşıyor. Sizin saçmalıklarınız yüzünden millet 3060 12 gb gibi kartlara yöneliyor
1080p de öyle 2k ya geçince yetmiyor 4060 2k odaklı sayılır ve yetersiz yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

birsuru video var

Narkomsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ekber Ünver

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Batuhan
Kart bugün geldi denedim iade talebi oluşturdum. İade etmemin iki nedeni var birincisi kutudan garanti belgesi çıkmadı. Amazon.tr hangi yetkili servis garantisi bilmiyor. Penta veya Boğaziçi Bilişim bu iki firmadan biri muhtemelen Boğaziçi Bilişim seri numarasını gönderin servisi biz miyiz bakalım dedi. Gönderdim bi dönüş alamadım. İkincisi kartta aşırı derecede coil whine var. Bu zamana kadar MSI, ASUS şuanda Sapphire RX 6600 kullanıyorum. Ben böyle coil whine sesi duymadım desem abartı olmaz. Şuanki kartımda da coil whine var ama o bunun yanında sinek vızıltısı kalır. Muhtemelen ASRock marka sorunlu kalitesiz bobin kullanıyor. Full yükte kart 170w çekince o sesin gelmemesi kaçınılmaz. Kartın arka plakası yarım soğutucu bloğunun yarısı dışarıda gözüküyor. Görüntü olarakta kalitesiz bi görünüm veriyor. O blok tozlandığında temizlemesi ayrı sorun olur zaten hayatımda gördüğüm en kötü tasarımlı kart bu konuda. Kartın tek iyi yanı devasa fan koymuşlar bu sayede soğutması güzel cs2 de 60 derece warzonede 66 dereceyi geçmedi. Bendeki Sapphire Pulse modeliyle arasında neredeyse 10 derece fark var. Bu kartı alıp deneyen coil whine ve garanti belgesi sorunu yaşayan var mı yok mu bilmiyorum. Sipariş veren kişiler için anlattım süreci yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,648
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom