Neler Yeni

Rx5500xt aşırı kötü fps problemi

bekotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berkem merttürk
Rx5500xt 4gb var artık çöpe atıcam bütün oyunlarda sıkıntı çekmeye başladım geçen ready or not girdik arkadaşımda 1660 süper 4gb var ve oyunda High ayarlarda 100 fps alırken ben ayarları o kadar düşürdüm ki 40 fps min3craft oynuyordum bende mi sıkıntı var yoksa ekran kartı mı kötü bilmiyorum

Bünyamina

80+ Gold
Rx5500xt 4gb var artık çöpe atıcam bütün oyunlarda sıkıntı çekmeye başladım geçen ready or not girdik arkadaşımda 1660 süper 4gb var ve oyunda High ayarlarda 100 fps alırken ben ayarları o kadar düşürdüm ki 40 fps min3craft oynuyordum bende mi sıkıntı var yoksa ekran kartı mı kötü bilmiyorum
Arkadaşının kartı ile kendi kartını kıyaslaman normal değil çünkü eşit bir kart değil .
Ready or not da bende maalesef düşük fps alıyorum ama kartlarımız bu kadar performans veriyor gayet normal bence .

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
işlemciniz ne hocam ?

bekotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berkem merttürk
Arkadaşının kartı ile kendi kartını kıyaslaman normal değil çünkü eşit bir kart değil .
Ready or not da bende maalesef düşük fps alıyorum ama kartlarımız bu kadar performans veriyor gayet normal bence .
Tamam da hocam arasında fark var evet ama bu kadar da değil birde yazmayı unutmuşum diğer oyunlarda da eskiye göre daha kötü fps almaya başladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemciniz ne hocam ?
Ryzen 5 3500x hocam

Bünyamina

80+ Gold
Tamam da hocam arasında fark var evet ama bu kadar da değil birde yazmayı unutmuşum diğer oyunlarda da eskiye göre daha kötü fps almaya başladım
Kıyaslama yap ve emin olduğun örnekler ver mesela 100 alıyordun da 50 mi almaya başladın böyle bir şey söz konusu olduğunu düşünmüyorum bence gayet normal yani .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,496
Üyeler
142,936
Son üye
Holi0
Top Bottom