Neler Yeni

Yardım rx6700xt Marka ve model seçimi

Zulexhere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
Merhaba,

Sistemime rx 6700xt ekran kartı almayı düşünüyorum ancak marka ve model olarak aşağıdaki 2 kartın farkı nedir ? Aralarında 200 TL fark var, değecek bir şey ise 200 tl fazlasını verelim :)

Ayrıca trendyolda gameworktech diye bir satıcı var 8250 TL ye XFX 3 fanlı modeli satıyor güvenilir mi bilmiyorum ama yukarıdaki 2 karta göre bunu seçmek daha mantıklı değil mi ? Artıları eksileri ne olur

Kasama sığar mı bu kart onu da tam kestiremiyorum hadi sığdı diyelim 600W PSU yetersiz kalacak sanırım
Kasa : https://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z3-plus-600le-600w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html

Yardımcı olursanız sevinirim :)

arturo

80+ Silver
Merhaba,

Sistemime rx 6700xt ekran kartı almayı düşünüyorum ancak marka ve model olarak aşağıdaki 2 kartın farkı nedir ? Aralarında 200 TL fark var, değecek bir şey ise 200 TL fazlasını verelim :)

Ayrıca trendyolda gameworktech diye bir satıcı var 8250 TL ye XFX 3 fanlı modeli satıyor güvenilir mi bilmiyorum ama yukarıdaki 2 karta göre bunu seçmek daha mantıklı değil mi ? Artıları eksileri ne olur

Kasama sığar mı bu kart onu da tam kestiremiyorum hadi sığdı diyelim 600W PSU yetersiz kalacak sanırım
Kasa : https://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z3-plus-600le-600w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html

Yardımcı olursanız sevinirim :)
Fotoğraftaki gibi önü kapalıysa o kasayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Xfx kasanıza sığmıyabilir. Sapphire tercih edebilirsiniz güzel markadır.

milenix

80+ Gold
İlk ikisi aynı kart. XFX olan tercih edilir mi bilemedim.
chrome_screenshot_1685355891116.png

Zadnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Atakan
200TL daha ucuz olan aslında daha yeni üretilmiş bir model diye biliyorum, değerlendirmelerde bazı kullanıcılar görselden farklı bir ürün geldiğini söylemiş, 6750XT için kullandıkları fan ve heatsink tasarımını 6700XT'ye takmışlar. Kendim kullanmadım ama ilk linkteki ürünün soğutma performansı muhtemelen biraz daha başarılıdır.

2 fan vs 3 fan'da ben olsam 3 fan tercih ederim ama tabii satıcı güvenliği vb. işin içine girince durum değişebiliyor.

Zulexhere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
XFX ve satıcı hakkındaki yorumları sonradan ben de gördüm biraz kıllandım, hem xfx psu olarak da sıkıntı yaratabilir bana, hiç riske atmaya gerek yok dediğiniz gibi 8299 lira olan modeli tercih edeyim teşekkür ederim

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Red devil varken bu çöplere bu fiyatı vermek saçma.

Zulexhere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden çöp dostum ? Red devil modeli 1.5k daha fazla fiyat olarak performans olarak ne kadar artısı olabilecek ki ?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Neden çöp dostum ? Red devil modeli 1.5k daha fazla fiyat olarak performans olarak ne kadar artısı olabilecek ki ?
İndirimlerde fiyatı baya düşüyor ayrıca red devil rtx rog serisi rakibi. Soğutma olarak hiç ısınmayan kart ben de şuan aynısı var oyunlarda ısınma sorunu yaşamadım. Ayrıca soğutma blokları xfx kartın nerdeyse iki katı.

Top Bottom