Neler Yeni

Yardım RX6800 UNREAL ENGİNE PERFORMANSI?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Ekran kartı almam gerek ve ikinci el alamıyorum. Rx6800 ü olup Unreal Engine kullanan veya render performansı hakkında bilgi verebilecek var mı?

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Maalesef hiç ue için test videosu yok (tech demo dışında)

Render performansı olarak muadili Nvidia'ya göre biraz aşağıda olabilir fakat arkadaki kas gücünden dolayı dengeleyeceğini düşünüyorum.

Ayrıca 16GB VRAM muadiline göre çok kârlı ve her türlü işi görebilir.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef hiç ue için test videosu yok (tech demo dışında)

Render performansı olarak muadili Nvidia'ya göre biraz aşağıda olabilir fakat arkadaki kas gücünden dolayı dengeleyeceğini düşünüyorum.

Ayrıca 16GB VRAM muadiline göre çok kârlı ve her türlü işi görebilir.
Ben de çok baktım da bulamadım hocam ya. Çevrenizde biri var mı acaba kullanan? Çok önemli benim için buradaki tercih.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Ben de çok baktım da bulamadım hocam ya. Çevrenizde biri var mı acaba kullanan? Çok önemli benim için buradaki tercih.
Maalesef hocam UE kullanan birisi bile yok çevremde. Ama UE formunda konu açabilirsiniz belki (resmi olmayan Türkiye formuda var belki düşük ihtimal vardır kullanan)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tam olarak aradığın değil sanırım ama eski bir makale var 6800 - 6800 XT UE4 performanslarını karşılaştıran, raster'da 3070'e eşit ray-tracing renderlarında geriye düşüyor

Maalesef hocam UE kullanan birisi bile yok çevremde. Ama UE formunda konu açabilirsiniz belki (resmi olmayan Türkiye formuda var belki düşük ihtimal vardır kullanan)
İkinize de çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Foruma bakacağım dediğiniz gibi. Forumda kartı kullanan arkadaşlar varsa onlar da yazarsa mutlu olurum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artik sorum 7700XT için de geçerli.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,734
Üyeler
151,792
Son üye
tommyangeloo